Kot Gömlek Kaç Kombin Eder?

Her sezonda vazgeçilmezler arasında yer alan ve tüm kadınlar için “kurtarıcı” kıyafetler arasında sayılan kot gömlekler kaç kombin eder? Bir kot gömlek ile çok sayıda farklı kombin yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hatta bu gömlekleri başlı başına birkaç farklı şekilde giyebilir ve kombinlerinize hareket kazandırabilirsiniz. Bir kot gömleğin kullanım şekilleri hakkında bilgi aldığınızda zaten daha önce bu kombinleri denememiş olduğunuz için hayıflanacaksınız.

boyfriend jean

Kolları Kıvrılıyor ve Bandana Takılıyor!

Kadınların bazı günlerde cool bir duruş sergilemek istedikleri bilinir. İşte o günlerden birinde kot gömleğinizi kullanarak bu duruşunuzu gözler önüne serebilirsiniz. Yapmanız gereken kot gömleğinizi giymek ve kolları dirsek üzerine kadar kıvırmak olacak. Bu kombini tamamlamak için bir de bandanaya ihtiyacınız var. Bandanayı saç bandı gibi de takabilirsiniz. Bu kombinin altna kot etek de giyebilirsiniz, kot pantolon da, kot şort da… İşte size sıra dışı ve cool bir duruş!

İçeride Tişört, Dışarıda Kot Gömlek!

Kot gömleğinizi kot ceket gibi de kullanabilirsiniz. İçinizde basic ya da atlet formunda dizayn edilmiş bir tişört giyerek üzerinize de kot gömleğinizi giyebilirsiniz. Ancak bu kombinde kesinlikle kot gömleğinizin önünü kapatmayın. Altına kot şort giymenizi öneririz fakat mevsime göre seçiminizi kot pantolondan yana da yapabilirsiniz. İçinizde giydiğiniz tişört üzerinde baskı da olabilir. Tamamen özgürce bu üç parçayı bir araya getirin.

uzun boyfriend kot ceket
uzun boyfriend kot ceket

Kot Gömleği Bele Bağlama Trendi

Kot gömleğinizle yapabileceğiniz şık dokunuşlardan bir diğeri de belinize bağlamanız olacak. Elbette bunun için uzun kollu bir gömleğe ihtiyacınız var. Altınıza kot şort giymenizi öneririz. Alternatif olarak mini bir kot etek de olabilir. Üzerinize ise spor görünümlü bir tişört giymeniz şart. Kot gömleğiniz ile yapacağınız bu kombine spor görünümlü bir ayakkabı da eşlik etmeli.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer