Kot Gömleğe Uygun Takılar Nelerdir? 

Kot gömleğe uygun takılar olarak çok farklı modeller bulunuyor. Uyumlu ve şık olmanızı sağlayacak birçok model bulunmakta. Bu takıları kombinlemelerinizde doğru bir şekilde yapabilirseniz dışarıdan bakıldığında çekiciliğiniz de iki kat daha artacak. Böylelikle günün yıldızı siz olabilirsiniz. Kot gömleklerin genellikle yaka kısmı açık olduğundan kolye seçimi doğru olacaktır. Modayı takip ediyorsanız kolyeler eski olmasına rağmen farklı şekillerde kullanıldığını da görürsünüz. Moda ne olursa olsun stilinizi her zaman kendiniz oluşturabilirsiniz.

Modadan ufak tefek de olsa yardım alabilir ve size yakışan modeli bularak takılarınızı o şekilde kullanabilirsiniz. Balıkçı yaka kot gömleklerde en iyi duran takılar uzun kolyelerdir. Son zamanlarda ise kısa kalın olan gösterişli kolyelerde çok fazla kombinlerde kullanılmakta.

Hakim yaka olan kot gömleklerde kapalı olduğundan kısa, kalın, volümlü olan kalın ve şık kolyelerle en iyi kombini yapabilirsiniz. Ayrıca da kısa kolyeleri uzun kolyeler ile birlikte kullanıp değişik olacak tarz yaratmanız mümkün. Kot ve takı uyumu mükemmel olması için zdnjeans.com.tr kombinlemelerine bakabilir ve birbirinden güzel olan takılar ile buluşabilirsiniz.

Açık yaka olan kot gömleklerde ise kullanımının kolay olmasından dolayı rahat bir şekilde kolyenizi de rahatça kullanma fırsatı doğar. Uzun, orta boy, kısa, kalın ve ince olan tüm kolyeleri rahat bir şekilde kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Uzunlu kısalı olan kolye kombinleri açık yakalar da çok daha güzel durmakta.

Straplez kot gömleğe uygun takılar da açık yaka. Özellikle de abiye tarzı olan kıyafetler yaka modelleri kısa, kalın ve özellikle de boncuklu olan kıyafetler de tercih edilir. Günlük olarak kullandığınız kot gömlekler de spor straplez kıyafetler çok daha güzel duracaktır. Oyuk kollu yakalarda ise V şeklinde olduğundan kolyenizi zarif, ince ve aşağı doğru olan daralan modeller tercihiniz olmalıdır.

Kare yaka olan kot gömleklerdeyse orta boy ve kısa olan kolyelerle daha şık bir hale gelebilirsiniz. Asimetrik yakalar da ise kapalı olduğundan kolye ve takı seçimleri dikkat edilmesi gerekir. Bu yaka modelinde kısa kolyeler her zaman tercih edilmelisiniz. Kıyafetinizin modeline ve duruşuna göre de uygun bir kolye seçme konusunda dikkatli olmalısınız. Bu yakayla kolye kullanımı zor olacağından sade olmayı tercih edebilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer