Kot Etek Nasıl Kombin Edilir?

Jean pantolonlarda olduğu gibi kot etek modellerinde de kesim oldukça önemlidir. Zamansız bir şekilde istediğiniz her hangi bir günde spor giyinmek istediğinizde sizin için önemli bir yere sahip olan kot etekler doğru kombin edildiği sürece şıklık için elinizden gelenin en iyisini yapmış olabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere kot etek nasıl kombin edilir konusuna değinerek bazı önemi bilgileri sizinle paylaşmak isteriz.

Yırtık Kot Etek İçin Öneri

Hatırlanacağı üzere uzun bir süredir kot pantolonlarda yırtık modası rüzgar gibi gelip geçse de dönüp dolaşıp moda olmayı ya da trend olmayı başarmaktadır. Süreç ne olursa olsun kot denildiği zaman yırtık model asla vazgeçilmeyecek bir konu olmaktadır. 2018 kot etek kombinleri konusunda hassas davranmak istiyorsanız eğer sizlere önerimiz salaş bir görünüm elde edeceğiniz kot etek modellerini tercih edebilirsiniz.  Spor giyim olduğu için spor Blazer ceket modellerini de eteğiniz ile yakıştırarak renk seçimini de doğru bir şekilde ayarlamanız durumunda Blazer ceket ve yırtık kot etek modeli vazgeçilmeziniz olabilir.

Mini Kot Etek Kendinize Güveni Simgeler

Düzgü bir fiziğe, kusursuz bir vücuda sahipseniz eğer gönül rahatlığı ile kendinize olan güveni sergileyebilirsiniz. Etek kelimesi ile özleşmiş olan ‘’ mini ‘’ kelimesi sadece farklı kumaşlar için değil kot kumaşlar için de önemlidir. Bol kesim kazak ya da Sweatshirt ile mini eteği kombinlemeniz durumunda harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayakkabı konusunda ise spor tercihiniz kaçınılmaz bir güzelliği yansıtabilir.

Kot Etek Seçerken Marka Tercihi Önemli mi?

Jean veya kot olarak nitelendirilen kumaşlardan elde edilen pantolon veya eteklerin birçok marka tarafından oluşturulması kimi zaman moda olurken, kimi zaman da trend olarak lanse edilmektedir. Kot etekte marka tercihi diye bir şey aslında söz konusu değildir. Herhangi bir mağazaya girerek modellere bakabilir, beğendiğiniz modelleri direkt olarak satın alabilirsiniz. Burada kalite her ne kadar önemli olsa da kendinize yakıştırmanız bir adım daha ön plandadır. Çünkü birçok büyük marka kot etek konusunda standartlardan ileri gitmezken, herhangi bir marka büyümek adına daha çok çeşit sunabilmektedir.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer