Kot Elbiseler Sonbaharda Nasıl Giyilir?

Şık duruşları ve konforlu kullanım özellikleriyle ön plana çıkan kot elbiseler aslında sadece sıcak yaz günlerine özgü bir kıyafet değil. Elbise modellerini sonbahar aylarında da keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz. Yazdan kalma kot elbiselerinizi asla dolabınızın arkalarına yerleştirmeyi düşünmeyin. Size önereceğimiz kombinlerle kolay, keyifli ve şık kombinler hazırlayacaksınız.

denim uzun kol elbise
denim uzun kol elbise

Kot Elbiselerle Opak Çoraplar

Elbette mevsim sonbahar olunca bir yandan şık görünmek isterken diğer yandan üşümekten de kendinizi korumanız gerekiyor. Bu yüzden sıcak tutan kıyafetlere doğru bir geçiş döneminde bulunuyoruz. Opak çoraplar bu noktada sizin de imdadınıza yetişebilir. Kot elbiselerinizin altına opak çorap giyerek bu elbiseleri birden sonbahar havasına bürüyebilirsiniz. Altına bot ya da spor ayakkabı giyerek kombini tamamlayın.

Kot Elbise Üzerine Ceket

Peki, ya askılı kot elbiseler? Elbette sonbaharda bu tasarımların şıklığından da faydalanacaksınız. Yapmanız gereken sadece üzerine kalın bir ceket ya da hırka giymeniz olacak. Bu sayede elbisenin konforundan ve şıklığından faydalanırken üşümeyeceksiniz. Altına ise yine çizme, bot ve benzeri bir kıyafet giyebilirsiniz.

fırfırlı elbise
fırfırlı elbise

Önden Düğmeli Kot Elbiseler

Bu elbiseler için de önerimiz içinize vücuda yapışan dar bir tişört ya da uzun kollu body giymeniz olacak. Elbiseyi bu kıyafetin üzerine giyin ve ilk düğmeleri açın. Altına ise aynı renkte opak çorap ya da ayakkabı giyebilir, şık bir renk uyumu yakalayabilirsiniz. Eğer önden düğmeli olan kot elbiseleriniz kolsuz ya da ip askılıysa üzerine şık bir kot ceket giymeye ne dersiniz?

Maksi Boy Kot Elbiseler

Kot elbise konforunu maksi etek boyu ile birleştirenleri de unutmadık. Sizler de elbisenizin altına zarif bir çizme giyerek sonbaharda da bu şıklığı yaşamaya devam edebilirsiniz. Üzerine blazer ceket ya da salaş bir kazak giyebilir, şıklığınızı kolayca tamamlayabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer