Kot Ceket Boyfriend

Moda dünyasına bambaşka bir akım olarak giriş yapan kot ceket trendini yakalamakta geç kalmadınız. Birbirinden şık ve farklı stillerde hazırlanmış olan kot ceket modelleri arasında boyfriend uzun kot ceket modelleri de bulunuyor. Son dönemde kot pantolonda başlayan boyfriend trendinin yakın takipçisi olan bu tasarımlarla dilediğiniz her giyim tarzını yansıtmanız mümkün olabiliyor. Özellikle hafif de olsa vintage rüzgarları estiren parçaları seçerek sıra dışı stiller oluşturabilir ya da sokak modasına en uygun kombinleri kolayca hazırlayabilirsiniz.

Kombinlerinizde Kot Ceketlerinize Yer Açın

Yeni kombin fikirlerine ihtiyaç duyanlar için belirtelim. Eğer seçtiğiniz kot ceket boyfriend stilinde dizayn edilmişse mini etekler ve elbiseler ile kombinlemeyi deneyin. Özgür ruhlu ve stil sahibi kadın imajını yansıtan bu kombin sokak modasında da kendine sıklıkla yer bulunuyor. Dar kesim ve mini etek boyuna sahip olan elbiseler ve mini etekler hafif uzun ve hafif bol bir duruş sergileyen bu kot ceket modelleri ile muhteşem bir uyum yakalıyor. Üstelik altına dilerseniz topuklu ayakkabı, dilerseniz düz bir sandalet ya da sneaker giyebilirsiniz. Çünkü bu kombin ayakkabı seçiminde hiç olmadığınız kadar özgür davranmanızı sağlayabiliyor.

uzun boyfriend kot ceket
uzun boyfriend kot ceket

Haki Yeşili ve Siyah Kotun Mükemmel Uyumunu Deneyin

Militer pantolon modelleri ile kombinleyebileceğinizkot ceket boyfriend stilinde olabilir. Çok bol kesim bir pantolon modelini tercih etmemeniz kaydıyla kesimi boyfriend olan bir kot ceketi kolayca birbirine yakıştırabilirsiniz. Renk uyumu yakalamak zorunda olmamanız da cabası… Haki yeşil bir pantolon ile siyah kot ceket boyfriend stilinde olduğunda harika bir duruş sergileyebiliyor. Ayrıca mavi renklerin hakim olduğu militer pantolon modelleri ile açık ya da koyu mavi kot ceketlerinizi bir arada kullanabilirsiniz. Hazırladığınız stile uygun birkaç aksesuar ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Boyfriend kot ceket modellerinin sunduğu kolaylıklardan bir diğeri de bele bağlanabiliyor olması… Pilot mont stilinde dizayn edilen kot ceketleri bele bağlamakta biraz zorlanabilirsiniz. Ancak bu tasarımlar kolaylıkla bele bağlanarak kullanılabiliyor. İhtiyaç duyduğunuzda giyebilir, çıkardığınızda ise elinizde taşımak zorunda kalmazsınız. Üstelik kot ceketinizi bele bağlayarak başlı başına farklı bir duruş kazanacak olmanız da dikkatlerden kaçmayacak.

Genç Stilinizin Sırrını Herkese Haykırın: Kot Ceket Boyfriend

İçinizde beyaz bir tişört ya da gömlek giyerek beyaz ile açık mavi rengin şık duruşundan da faydalanabilirsiniz. Hem sade ve düz hem de baskılı beyaz tişörtleriniz ile kombinleyebileceğiniz boyfriend kot ceketler genç giyimin olmazsa olmaz kombinleri arasında yer alıyor. Seçenekleriniz arasında ceketinizi omuzunuza atarak, giymeden şıklığından faydalanabileceğiniz kombin alternatifleri de bulunuyor. Tek omuza atarak da kullanabileceğiniz bu kombin şeklini birkaç farklı giyim stiline kolayca uyarlayabilirsiniz.

Son dönemde küçük işlemeler ya da süslemeler ile hareketlendirilmiş olan boyfriend kot ceketler de bir hayli revaçta olduğundan bu modelleri tercih etmekten kaçınmayın. Ancak gardırobunuzda mutlaka siyah renge yer verin. Çünkü siyah kot ceket çoğu zaman kombin sıkıntısı yaşadığınızda kurtarıcınız olacak.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer