Kışlık Kıyafetlerle Beli İnce Göstermenin Sırrı

Kış sezonunun gelmesi aslında kadınlar için fazla kiloları gizlemenin de gizli anahtarı demektir. Çünkü fazlalıkları gizlemek için dilediğiniz kadar kalın kıyafetleri seçebilir, üst üste giyinme taktiklerini uygulayarak vücudunuzu daha slim gösterebilirsiniz. Peki, ya belinizi ince göstermenin yolunu biliyor musunuz? Kış sezonu boyunca bir yandan fazla kilolarınızı gizlerken diğer yandan belinizin olduğundan daha kalın görünmesine izin vermeyin.

Kemersiz Kombin Yapmayın!

Sonbahar/kış sezonunda  kemer kullanmayı ihmal etmeyin. Özellikle etek ya da pantolonun bel bölümünü gizlemediğiniz durumlarda mutlaka yaptığınız kombine uygun bir kemer kullanın. Bu noktada korse kemer modellerinin beli ince gösterme beklentinizi çok daha fazla karşılayacağını da söyleyebiliriz. Dolayısıyla beli ince gösteren kombinler noktasında kemerlerden yardım almanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.

denim kuş gözü ceket

Beli İnce Gösteren Elbiseleri Keşfedin!

Bir diğer yöntem de sonbahar/kış sezonunda elbise kullanımına sıklıkla yer vermeniz gerektiğidir. Elbiseler her daim bel bölgesine vurgu yapar. Bir de beli ince gösteren elbiseler tercih ettiğinizde bu etkiyi ikiye katlamış olursunuz. Kot elbiseler bel bölümünü ince gösterme noktasında imdadınıza yetişebilir. Beli kuşaklı ya da kemerli olan kot elbise modellerine de yönelebilirsiniz.

Slim Fit Kesimlere Yönelin!

Belinizi ince göstermek için slim fit kesimlere yönelmeniz de gerekiyor. Özellikle jean modellerinde vücudu toparlayan ve daha slim görünmenizi sağlayan pantolon kesimlerine ağırlık verebilirsiniz. Fazla kiloları gizlemek için hafif bol jean kesimlerini seçmekten artık vazgeçin. Aksine daha dar duran ve vücudu saran push-up jean modellerini seçebilirsiniz.

Kalem Etek ve Gömlek Uyumu

Kalem etekler düzgün duruşlarıyla kadınların vazgeçilmezidir. Bu eteklere eşlik eden dar kesim gömleklerle de istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece gömleği eteğin içerisine sokarak kullanmanız olacak. Etek modeli uygunsa kemer de kullanabilirsiniz. Ancak kullanmasanız da bu ikilinin belinizi gayet ince göstereceğinden hiç endişeniz olmasın.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer