Kısa Trikolar Kışın Nasıl Giyilir?

Hazırladığınız kombinlerde her zaman klasik parçalara yer vermeniz, stilinizin zamanla gözden düşmesine neden olabilir. Kimi zaman iddialı parçaları ve kombinlemenin zor olduğunu düşündüğünüz parçaları da giyim tarzınıza kazandırmalısınız. Bunlardan biri de kısa trikolardır. Sezon içerisinde bir hayli popülerlik kazanmış olan kısa trikolarla aslında şıklığınızı kolayca taçlandırabilirsiniz. Sadece doğru şekilde kullanmanız gerekiyor.

Body ve Kısa Triko Kombini

Öncelikle kısa trikoları body modellerinin üzerine de giyebileceğinizi bilmelisiniz. Vücudu saran body modelleri arasında çok fazla renk çeşidi bulunuyor. Bu renkler arasından siyah, beyaz ya da ten rengini seçebilir ve kolaylıkla kısa triko içerisine giyebilirsiniz. Hem üşümenizi engelleyecek hem de kısa triko dinamizmini şıklığınıza kazandıracak.

stone hırka
stone hırka

Yüksek Bel Jean ve Kısa Triko Kombini

Kot pantolonlar ile bu triko modellerinin mükemmel bir uyum yakaladığını bilmenizde fayda var. Bu nedenle sezon boyunca yüksek bel olan jean modelleriniz ile kısa trikolarınızı bir arada kullanabilirsiniz. Hem günlük hayatınızda hem de sosyal hayatınızda renkli parçaları bir arada kullanarak hareketli bir stilin temsilcisi olabilirsiniz. Yüksek bel mom jean ya da yüksek bel boyfriend jean modellerini deneyebilirsiniz.

Etekler ve Kısa Triko Kombini

Elbette etekleriniz de kısa trikoların giyim tarzınıza kazandırdığı dinamizmden faydalanabilir. Ancak tıpkı pantolonlarda olduğu gibi yüksek bel kesime sahip etekleri tercih etmenizde fayda var. Kot etekler ya da kumaş eteklerle bu tasarımlar gayet şık bir uyum yakalayabiliyor. Bu nedenle kombin denemeleri yapmaktan asla çekinmeyin. Bu arada trikolarınızın yakaladığı dekolteyi kapatmak için vücut aksesuarlarını kullanabilirsiniz. Bel zincirleri trikonuzun altından hafifçe görünerek gizemli ve iddialı bir dekolte görünümü elde etmenizi sağlayabilir.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer