Kadın Kot Pantolon Modelleri

Kot pantolonlar özellikle bayanların en çok tercih ettiği ve her kombinlerin de kullandıkları giysi türüdür. Özellikle pantolonların denim kumaştan üretilmiş olması ile kişilere uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Bu yönden de zor deforme oluşu ile kişilerin tercihi haline dönüşmüştür. Kot pantolonlara olan talebin artışı ile oldukça fazla model de üretilmiştir. Bu modellerden en çok tercih edileni klasik dar paçalı vücuda oturan modellerdir. Bu model kot pantolonları her türlü kombinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kadın kot pantolon modelleri olarak bu klasik modellerin yanı sıra geçmişten günümüze gelen İspanyol paça kot modelleri de oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu modeller genellikle bayanların boylarını daha uzun gösterdiğinden dolayı, daha çok tercih edilmektedir. Görünüş olarak da oldukça farklı olmasından dolayı şık kombinleriniz de İspanyol paça kot pantolon modelleri tercih edebilirsiniz.

W1093

Düşük Bel Pantolon

Düşük bel pantolonlar 2018 yılı için sık sık göreceğimiz modeller arasındadır. Oldukça rahat kullanımı olan bu pantolonlar bayanlar tarafından çok sık tercih edilmektedir. Özellikle kişilerin üzerine tam olarak oturması ile de daha çekici bir görünüm sunmaktadır. Bu düşük be pantolonlarla oldukça şık kombinler oluşturabilmeniz mümkündür. Kadın kot pantolon modelleri arasında en çok tercih edilen bir diğer model ise boyfriend pantolonlardır. Kesim olarak bol olan bu pantolonlar oldukça rahat olması ve cool bir görünüme sahip olması ile bayanların tercih ettiği bir modeldir. Özellikle bu pantolon modelini topuklu ayakkabılar ile kullanarak oldukça şık bir görünüme ulaşabilirsiniz.

İşlemeli Kot Pantolonlar

Bu yılın en çok tercih edilen kot pantolon modellerinden biri de işlemeli pantolonlardır. Özellikle pantolonların yan kısımlarında bileğe kadar uzanan çiçek işleme detayları bayanların oldukça şık görünmesini sağlamaktadır. Ayrıca romantik kombinler için de bu işlemeli pantolonları tercih edebilirsiniz. Kadın kot pantolon modelleri olarak işlemeli kot pantolonlar da 2018 yılı için oldukça tercih edilecek modellerden biridir. Bu işlemeli kot pantolon modelleri şık gömleklerle kombin ederek ve topuklu ayakkabı kullanarak oldukça kaliteli ve şık bir görünüme rahatlıkla imza atabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer