Kadın Kot Gömlek Altına Ne Giyilir?

Kot dediğimiz denim kumaş ilk başlarda sadece pantolonlarda kullanılıyor olsa da zamanla ceketlere, yeleklere ve en sonda gömleklere sıçradı. Çok da güzel oldu. Artık kot gömlekler her sezonda görebildiğimiz basic parçalar haline geldi. Kot gömlekler oldukça spor parçalardır. Fakat renkleri neredeyse her renge uyum sağlayabildiği için yalnızca bir kot gömlekle onlarca farklı kombin oluşturabilirsiniz.

Deri Parçalarla Kullanın

Kot gömleğinizin altına siyah deri bir etek veya pantolon giyebilirsiniz. Bu sayede hem spor hem de feminen bir görüntü elde edersiniz. Deri parçaları kombinlemek çok zor olsa da kot gömlekler her zaman kombininizi kurtaracaktır.

Denim on Denim

Moda literatüründe “denim on denim” şeklinde tanımlanan kot üzerine kot giyme modası oldukça revaçta. Kot gömleğinizi bir kot gömlekle kombinlemek size tarz sahibi ve rahat bir görünüm kazandıracaktır.

Renkli Parçaları İşin İçine Katın

Pembe, somon, kırmızı ya da mavi… Rengarenk pantolonlar veya etekler kot gömleğinizin spor görünüşü cıvıl cıvıl bir hale getirmeye yetecektir. Kot gömleklerin neredeyse her renkle uyumlu olması kombinleme işinizi kolaylaştıracaktır. Sadece en sevdiğiniz renkteki eteğinizi dolaptan çıkarın ve üzerine bir kot gömlek giyin, tarzınız hazır!

Desenli Parçalar:

Kot gömlekler renkli parçalarla olduğu gibi desenli parçalarla da kullanılabilir. Özellikle yaz aylarında floral desenli pantolonlar veya eteklerle kot gömleklerinizi kombinleyebilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer