Jean Paçalarında Şıklık Yarışı

yırtmaç jean
0

Jean modası her geçen sezon yenilikleri de beraberinde getiriyor. Sezon değiştikçe trendler de değişiyor ve sonuç olarak dolaplar şıklığı ile göz kamaştıran yeni jean modelleri ile tanışıyor. Son dönemde bu şıklık yarışına jean pantolonların paçaları da dahil oldu. Hatta paça dizaynı ile şıklık rekabetinde açık ara önde olan tasarımlar da görücüye çıktı.

Artık pantolonların sadece bacak ya da bel bölümünde değil paçalarında da pek çok farklı süsleme ve farklı dizayn kullanılabiliyor. Bu sayede sadece bir jean görünümü değil, şıklığı ile göz kamaştıran bir pantolon görünümü ortaya çıkıyor. Peki, hem modaya hem de trendlere uygun bir şekilde hazırlanan jean paçalarında karşımıza hangi dizaynlar çıkıyor? İşte yanıtlar..

skinny jean örneği

İşlemelerle Hareketli Paçalara Ne Dersiniz?

Sezon boyunca en çok gözünüze çarpacak olan işlemeler… İşlemelerle hareketlendirilmiş olan jean paçaları dinamik, hareketli ve enerjik bir tarz yaratmanız için harika bir seçim olabilir. İşlemelerde genellikle sıcak ve canlı renk tonları kullanıldığından bu desenler uzaktan da dikkat çekmeyi başarıyor. İşlemeli paçaya sahip pantolon modelleri en çok bohem giyim stiline ya da etnik giyim stiline sahip olanlar için ideal bir seçim olacak.

Çapraz Bağ Dizaynıyla Modern Duruş

Ön plana çıkan bir başka tasarım da çapraz bağ şeklinde süslenmiş paçalar oluyor. Son derece farklı bir görünüm kazandırarak pantolonun hem şıklığını hem de modern görünümünü taçlandıran bu paça dizaynı farklı giyim stillerine uyarlanabilme özelliğine sahip. Bu yüzden kendi tarzınıza hiç aldırış etmeden çapraz bağ süslemesi ile harmanlanmış olan jean modellerini siz de deneyebilirsiniz.

taşlı jean
taşlı jean

Renkli Baskılar Paçalara İndi

Uzun yıllardır tişört modellerinde kullanılan ve son dönemde kot pantolonlarda da tercih edilmeye başlanan baskı süslemeler sonunda paçalara kadar indi. Artık paçaları baskılı olan jean modelleri ile genç ve hareketli bir giyim stilini yaratmak hiç zor olmuyor. Renkli baskılar eğlenceli bir duruş kazandırdığından bu pantolonları günlük giyim için de tercih edebilirsiniz.

Benzer İçerikler Yazarın Diğer İçerikleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.