Jean Modasında Otantik Esintiler

Belki bundan birkaç yıl öncesine kadar otantik giyim stili ile kot kumaşı bir arada düşünmek dahi çok güç olabilirdi. Ancak modanın her daim sürprizlerle dolu olduğunu düşündüğünüzde, yükselen bir trende dönüşen otantik esintilere şaşırmamak gerekiyor. Bu trende en çok sevinenler otantik giyim stili ile bohem giyim tarzına sahip olan kadınlar oldu.

jean pantolon tasarımı
jean pantolon tasarımı

Nakışlarla Süslenen Kot Tasarımlara Bayılacaksınız

Her daim yeni stilleri denemekten hoşlanan kadınlarda da büyük bir heyecan yaratan otantik desenler elbette kot kumaşa direk olarak kazandırılmıyor. Bu otantik esintileri küçük süslemeler ya da küçük nakışlar ve işlemeler şeklinde hissedebilirsiniz. Otantik esintilerin sadece kot pantolon modellerini ele geçirdiğini düşünmeyin. Jean modellerinin yanı sıra kot etekler, kot ceketler ve kot yelekler hatta kot elbiselerde dahi bu nostalji kokan esintiyi gayet net bir şekilde görebilirsiniz.

Otantik Süslemelerle Kolay Kombin Avantajı

İşlemeler ya da nakışlarla ön plana çıkarılan bu desenlere sahip olan parçaları hem kolaylıkla kombinleyebilir hem de otantik takılar ile buluşturabilirsiniz. Bu sayede sıra dışı bir şıklık yakalamanız da mümkün olacak. Aynı zamanda farklı renkleri bir araya getirmekte de zorlanmayacaksınız. Çünkü otantik desenler ve süslemelerde genellikle canlı renkler kullanılıyor. Üzerinize giydiğiniz parça ile renk uyumu yaratma notasında bu desenlerin yüzünüzü güldüreceğinden hiç endişeniz olmasın. Bir diğer deyişle bu desenleri kombin yaparken büyük bir avantaja dönüştürebilirsiniz.

jean pantolon örneği
jean pantolon örneği

Çiçek Figürünü Taçlandıran Süslemeler

Jean modasında yakın zamanda daha fazla kullanılması beklenen otantik süslemelerde çiçek figürleri ön plana çıkıyor. Dolayısıyla bu desenler sayesine zarif bir duruş yakalamak mümkün olurken çiçeklerle ilkbahar ve yaz atmosferini kombinlerinize kazandırmanız da bir hayli kolaylaşıyor. Genellikle işleme ya da nakış şeklinde kot kumaşa kazandırılan bu süslemeler, kıyafetinizi defalarca yıkasanız dahi solmadan canlı görünümünü koruyabiliyor. Bu nedenle tereddüt etmeden bu yeni tasarımları dolabınıza kazandırabilirsiniz.

Son olarak otantik desenli kot tasarımlarımı modern parçalar ile buluşturmaktan da çekinmeyin. Mutlaka salaş ya da bohem parçalar ile kullanmak zorunda değilsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer