Jean ile Seksi Olunur mu?

Kot kumaş kuşkusuz herkesin içinde en çok rahat ettiği kıyafetlerin başında geliyor. Ancak feminen bir giyim stiline sahip olanlar günlük hayatlarında da hafif kadınsı ve hafif seksi bir duruş sergilemek istedikleri için kot pantolonun konforundan ve rahatlığından kendilerini mahrum bırakabiliyor. Oysa jean ile de son derece seksi ve kadınsı görünmek mümkün. Genellikle sportif bir şıklık sunduğu düşünülen jean modellerini doğru kombinlediğinizde bir abiye elbiseden çok daha seksi bir duruş yakalayabilirsiniz.

Kot Pantolonla Seksi Kombinler

Peki, kot pantolon ile seksi görünmek için nasıl kombinler hazırlamak gerekiyor? İşte bu noktada devreyedekolteler giriyor. Seçtiğiniz üst parça küçük dekoltelere sahip olduğunda ve altına da topuklu bir ayakkabı giydiğinizde son derece kadınsı bir duruş sergileyebilirsiniz. Ancak desenli üst parçalardan uzak durmanız gerekiyor. Küçük dekoltelere sahip olan bu parçadan tek renk olmasına ve dekoltenin daha fazla ön plana çıkması için de koyu renklerde olmasına özen gösterin.

yüksek bel skinny mavi jean
yüksek bel skinny mavi jean

Göbekler Açıkta Kalsın

İşte kot pantolon ile seksi görünmenin bir diğer yolu: göbek dekoltesi… Göbeğinizi açıkta bırakan bir kıyafetin altına kot pantolon giyebilir ve bu kombini topuklu ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Göbek dekoltesi ve sırt dekoltesinin her daim göğüs dekoltesinden çok daha etkileyici olduğunu bilmenizde fayda var.

göbek detaylı jean
göbek detaylı jean

Tülün Cazibesinden Faydalanın

Uygulayabileceğiniz bir diğer kombin önerisi de tüllü bir üst parça ile kot pantolonu bir araya getirmek olacak. Tülün cazibesinden sonuna kadar faydalanabileceğiniz bu kombinde seçtiğiniz tüllü üst parçanın ne oranda feminen görüneceğine tamamen siz karar verebilirsiniz. Ancak topuklu ayakkabı ile birlikte kullanmanız gerektiğini de sakın unutmayın.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer