İspanyol Paça Kot Pantolon Modası İle 2018’e Merhaba!

İspanyol paça kot pantolon modelleri geçmişten günümüze her sezon mutlaka gündeme gelen ve çok fazla kullanılan pantolon modellerinden biridir. Özellikle daha modern modeller ile oldukça şık görünümlere kolaylıkla imza atabilirsiniz. Sadece kot pantolonlarda değil kumaş pantolonlarda da bu İspanyol paça modelleri çok sık görüyoruz. Bu pantolonları ister günlük hayatınızda isterseniz de iş hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İspanyol paça kot pantolon modası ile 2018’e merhaba diyeceksiniz. Her kombininiz de rahatlıkla kullanabileceğiniz bu pantolon aynı zamanda bacak boyunuzu da daha uzun gösterecektir ve olduğunuzdan daha fit bir görünüm çizeceksiniz.

İspanyol Paça Kot Pantolonlarla Kombin Oluşturmak

İspanyol paça kot pantolonlarınız vazgeçilmez tamamlayıcısı olan beyaz bezing tişörtler ya da dik yakalı beyaz gömlekler ile stilettolarınızı birleştirdiğinizde oldukça şık bir görünüme imza atacaksınızdır. Bu kombini isterseniz işe giderken isterseniz de günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İspanyol paça kot pantolonların olmazsa olmazları her zaman topuklu ayakkabılardır. Bu şekilde bacak boyunuz olduğundan daha uzun görünecektir ve pantolon fiziğinize tam oturacaktır. Özellikle İspanyol paça kot pantolonlarda paça boyuna çok dikkat etmelisiniz, pantolonun altında ayakkabılarınızın gözükmemesi gerekmektedir. Bu şekilde daha bütün bir görünüm elde edebilirsiniz. İspanyol paça kot pantolon modası ile 2018’e merhaba diyerek bu görünümüz ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Günlük Kombinlerden İspanyol Paça Kot Pantolon

Günlük kombinlerinizde rahatlıkla İspanyol paça kot pantolonları tercih edebilirsiniz. Bu kombinlerinizde olabildiğince sade olmayı deneyin, daha soft ve fresh bir görünüm oluşturmak için günlük kombinlerinizi tişörtlerle tamamlamalısınız. Kalın tabanlı spor ayakkabılar ile rahatlıkla İspanyol paça kot pantolon modellerini kullanabilirsiniz. İspanyol paça kot pantolonlar üzerine aynı renk tonunda bir kot ceket alarak da kombininiz de bütünlüğü yakalayabilirsiniz. İspanyol paça kot pantolon modası ile 2018’e merhaba deyin. Özellikle denime denim kombinler yaparak daha şık ve günlük kombinlere imza atabilirsiniz. Bu kombinlerinizde de rahatlıkla topuklu ayakkabı tercih edebilirsiniz ya da beyaz spor ayakkabılar ile rahatlığınızdan es vermeden hem şık hem de konforlu bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kot pantolon modelleri arasında bu yıl oldukça moda olan İspanyol paça kot pantolonlar mutlaka dolabınızda yer almalı.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer