İspanyol Paça Jean Kışlık Ayakkabı ile Nasıl Giyilir?

Uzun yıllardır trendler arasında yer bulmayı başaran ve modası hiçbir zaman geçmeyen İspanyol paça jean modelleri hem yaz hem de kış sezonunda kullanılabilen pantolon kesimleri arasında yer alıyor. bacak boyunu daha uzun gösteren ve retro stilden etnik stile kadar pek çok giyim tarzına uygun bir form kazanabilen bu jean modellerinde şık görünmenin yolu, doğru ayakkabıyı seçmekten geçiyor.

İspanyol Jean Giymenin İncelikleri

Peki, sonbahar/kış sezonunda bu jean modellerini hangi ayakkabılar ile giyebilirsiniz? Öncelikle bilmeniz gereken husus, bu kesime sahip olan kot pantolonların kesinlikle topuklu ayakkabılarla giyilmesi gerektiğidir. Topuklu çizmeler ve botlar hem sezona hem de giymek istediğiniz kot pantolonun kesimine en uygun ayakkabılar olacak.

yüksek bel ispanyol paça mavi jean
yüksek bel ispanyol paça mavi jean

İspanyol paça jean ile şık görünmek sadece doğru ayakkabıyı seçmekle olmuyor. Dikkat etmeniz gereken farklı hususlar da var. Örneğin pantolonun paçaları ayakkabı üzerinde dökümlü bir görünüm oluşturmamalıdır. Dökümlü durması pantolonun boyunun sizin için uzun olduğu anlamına gelir. Ayrıca İspanyol paça jean modellerinin paçaları öne doğru uzunlamasına bir görünüm sergilemeli.

Pantolon Paçaları Nasıl Olmalı?

Bunun sağlamak için ütüden tardım alabilirsiniz. Çok belirgin olmamak kaydıyla paçalarını öne doğru uzun görünecek şekilde ütülemeniz, şık bir duruş sergilemesi için yeterli olacak. Beden seçimini de doğru yapmanız gerekir. Üst bölümden başlayarak diz hizasına kadar pantolonun üzerinize tam oturması gerekir. Slim fit kesime benzeyecek şekilde vücudunuzu sarmalı ve diz hizasından itibaren de paçalar bollaşmaya başlamalıdır.

Beden seçiminde bu duruşu yakalamanız ve aynı zamanda doğru ayakkabı ile giymeniz halinde İspanyol paça kot pantolonlarla hem daha ince hem de daha uzun görünmeniz mümkün olabilir. Elbette kalite düzeyi yüksek denim kumaşlardan dikilmiş bir pantolonu seçmeyi de ihmal etmeyin!

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer