İşleme ve Nakış Trendi Devam Ediyor

Geçtiğimiz yaza damgasını vuran işleme ve nakış trendi halen devam ediyor. Yaz boyunca ayakkabılardan kot pantolonlara, gömleklerden kot ceketlere kadar aklınıza gelebilecek tüm kıyafetleri ele geçiren ve rengarenk bir görünüm kazanmalarını ağlayan işleme ve nakış trendi yeni sezonda kazak modelleri ile karşımıza çıkıyor. Zarif ve şık bir duruş sergileyen kazak modellerinin kollarında bulunan işlemeler ve nakışlar, bu trendin kış boyunca devam edeceğinin habercisi oluyor.

Kış Sezonunda Nakışlı Süslemelere Devam

Kazak modellerine otantik bir hava da kazandıran işlemeler ve nakışlar şık duruşlarıyla dikkat çekiyor. Genellikle çiçek figürlerinin kullanıldığı nakışlı süslemeler etnik giyim stiline sahip olanlar için gayet ideal bir seçim olabilir. Klasik giyim tarzına da uygun olan bu tasarmları kombinlemekte asla zorlanmayacaksınız. Jean modellerinden klasik etek modellerine kadar her tasarım ile anına uyum sağlayabiliyor.

Boyfriend Nakışlı Jean Detay
Boyfriend Nakışlı Jean Detay

Sade Hırka Modellerine Göz Atın

Sezon boyunca kombinlerinize eşlik edecek olan hırka modellerinde de trendler gün yüzüne çıkıyor. Bu sezon hırkalarda uzun etek boyları dikkat çekiyor. Uzun hırkalar kadınlar için her daim daha cazip bir seçenek olabiliyor. Çünkü skinny kesim kot pantolonlar ya da taytlar ile birlikte tunik kullanma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Asimetrik Etek Kesimleri

Sonbahar/kış sezonunda ön plana çıkan trendlerden bir diğeri de asimetrik etek kesimine sahip kazaklar oldu. Çapraz kesim ya da üçgen kesim gibi dizaynların kullanıldığı bu modeller salaş giyim stiline sahip olan kadınlar için ideal bir tercih olabilir. Ayrıca spor giyim stiline de bu tasarımların kolaylıkla uyarlanabildiğini söyleyebiliriz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer