İş kadınları İçin Şık Jean Modelleri

Jean modelleri artık hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri oldu. Kombinelerimizin çoğunda jeanleri kullanarak daha şık görünümlere imza atıyoruz. Artık günlük hayatımızda, iş hayatımızda, özel gecelerde her yerde jeanler ile şıklığı yakalayabiliyoruz. Özellikle iş hayatında daha maskülen görünümlere imza atmak için sık sık jean kombinlerini tercih ediyoruz. Jean kombinleri ile bayanlar daha seksi ve daha şık çizgilerde bir görünüm oluşturabilirler. Özellikle Blazer ceket modelleri ile daha şık görünümler elde edebilirsiniz. İş hayatınız için kolaylıkla Blazer ceket, gömlek, jean ve Stiletto ile kombin oluşturabilirsiniz. Bu kombin ile hem çekici bir görünümünüz olacak hem de iş ciddiyetine sahip olacaksınız. İş kadınları için şık jean modelleri olarak Skinny jeanler oldukça fazla tercih edilmektedir.

Yanları Şerit Detaylı Jean Şıklığı

İş hayatı için oluşturduğunuz kombinlerden artık daha klasik çizgiler yerine daha modern ve çekici kombinler oluşturabilirsiniz. Bunun için yanları şerit detaylı jean pantolonları tercih edebilirsiniz. İş kadınları için şık jean modelleri arasında bu yanları şerit desenli modeller oldukça fazla kullanılmaktadır. Klasik kombinlerinize hareket getirecek olan bu jean modellerini renkli topuklu ayakkabılar ile tercih edebilirsiniz. Özellikle neon renkli stilettolar ile iş kombinlerinizi hem renkli bir hale getirebilirsiniz hem de dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Yüksek bel jean modelleri ile de rahatlıkla şık kombinler oluşturabilirsiniz. Özellikle dik yakalı beyaz gömlekler ile bu yüksek bel pantolonlar sizleri oldukça şık gösterecektir.

İspanyol Paça Jean Modelleri İle İş Şıklığı

İş şıklığı için İspanyol paça pantolonlar mutlaka tercihleriniz arasında olmalı. Bu pantolon modeli sizlerin daha şık ve dikkat çekici olmanızı sağlayacaktır. Özellikle koyu renkli İspanyol paça jean modelleri ile gömlek kombinleri oluşturabilirsiniz. Bu jean pantolonların altına yüksek topuklu botlar giyerek pantolonun daha şık durmasını sağlayabilirsiniz. İş kadınları için şık jean modelleri arasında en çok tercih edilen İspanyol paça modellerdir. Bu modeller ile Blazer ceket uyumunu yakalayabilirsiniz. Özellikle rahatlığından taviz vermek istemeyen bayanlar mutlaka bu İspanyol paça jean modellerini tercih etmelilerdir. Bu şekilde daha rahat ve şık kombinler oluşturarak iş hayatınızda da dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz,  aynı zamanda tarzınızdan da ödün vermemiş olursunuz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer