Havalı Kadınların Sırrını Açıklıyoruz

Bazı kadınlar çok az sayıda parçayı kullanarak inanılmaz kombinler yapıyor sanabilirsiniz. Bu kişiler girdikleri her ortamda dikkat çeken ve mutlaka şık bir görünüm sergilemeyi başaranlar oluyor. Çevrenizde de görebileceğiniz bu kadınların o “havalı” duruşlarının sırrını açıklıyoruz. Gözden kaçan parçaları çok iyi tespit ediyor ve başarıyla kullanıyorlar. Peki, nedir bu gözden kaçan parçalar?

Uzun Kot Ceketler

uzun denim ceket
uzun denim ceket

Belki de incelediğiniz online mağazalarda da karşınıza çıkan ancak her nedense biraz sıra dışı bulunsa da hak ettiği önemi göremeyen uzun kot ceketler kadınların gözden kaçırdığı parçaların ilki oluyor. Uzun kot ceketleri kombinlemenin zor olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Son derece kolay bir şekilde kombinlenebiliyorlar. Üstelik o “havalı” kadınların tercih ettiği kıyafetler arasında yer alıyor. Sadece uzun bir kot ceketle inanılmaz kombinler hazırlayabilirsiniz.

Korse Kemerler

kadın denim korse
kadın denim korse

“Nereden buluyor bu parçaları” diye içinizden geçirdiğiniz kadınlar korse kemerlerin şıklığını da bir şıklık avcısı gibi yakalayabiliyor. Haliyle bu kemerleri doğru şekilde kullanarak tüm bakışları üzerlerinde toplamayı da başarıyorlar. Korse kemere daha önce neden sıcak bakmadığınızı şimdi sorgulamaya başlayabilirsiniz. Çünkü bu kemerler pek çok farklı kıyafet ile kullanılabiliyor.

Trendleri Yakalayan Parçalar

kadın denim elbise
kadın denim elbise

Bu kadınlar yılın trendlerini de tek bir parça ile değil, birkaç farklı parçada gözler önüne seriyor. İşte bu da gözden kaçırılan masum hileler arasında yer alıyor. Örneğin püskül modasını hem kıyafetinin yaka iplerinde hem de küpelerinde kullanarak bir moda ikonu gibi salınabiliyorlar. Oysa bunu siz de yapabilirsiniz. Püsküllü bir kıyafetle püsküllü bir küpeyi bir arada kullanmak zor olmasa gerek.

Cesaret İsteyen Parçalar

Son olarak havalı kadınlara dair bir sır daha paylaşalım. Bu kadınlar kolay kolay giymeye cesaret edilemeyen parçaları da özenle arar, bulur ve rahatlıkla giyerler. Zira onları bu denli havalı yapan da aslında gösterdikleri cesaret olabiliyor. Örneğin sıradan bir kot ceket yerine sıra dışı detaylarla bezenmiş bir kot cekete asla “hayır” demezler. Artık havalı kadınların sırlarını biliyorsunuz. Bu sırları uygulayarak biraz daha “havalı” görünmeye ne dersiniz?

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer