Hangi Triko ile Hangi Jean Giyilir?

Yeni sezon triko modelleri şıklıklarıyla adeta göz kamaştırıyor. Sonbahar ve kış sezonunda yükselen bir trend olmayı sürdürecek olan triko kazaklar ve triko hırkalar kolay şıklık arayanların da imdadına yetişiyor. Çünkü bu tasarımlar ile son derece kolay bir şekilde en trend kombinlere imza atabilirsiniz. Peki, hangi triko ile hangi jean modeli giyilebilir?

Skinny Kesim Jean Modellerine Uygun Trikolar

Vücudu saran skinny kesim kot pantolonlar ile uzun triko hırkaları bir arada kullanabilirsiniz. Son derece şık bir duruş sergileyecek olan skinny kesim jean ve uzun hırka modelleri hem sokak modasına hem de spor giyim stiline uygun bir duruş sergilemenizi sağlıyor. Bu pantolonlar ile salaş bir tarz oluşturmak da oldukça kolay! Hafif dökümlü duran triko kazaklarınızı giymeniz ve altına da postal stilinde bir ayakkabı seçimi yapmanız salaş stile uygun bir kombin hazırlamanız için yeterli olacak.

yamalı skinny jean

Boyfriend ve Mom Jean Modellerine Uygun Trikolar

Mom kesim ya da boyfriend kesim jean modelleri hafif bol bir duruş sergilediği için üzerine vücudunuzu saran trikoları giymeniz gerekir. Örgü desenli olan kazaklar diğer modellere nazaran vücudu daha iyi sardığı için sizin seçiminiz de bu yönde olabilir. Mümkün olduğunda bel hizasında biten yani uzun olmayan trikolara yönelin. Aksi halde şıklıktan uzaklaşmış olursunuz.

Push-Up Jean Modellerine Uygun Trikolar

Vücudu derleyip toplayan ve bu yönüyle fazla kilosu olan kadınların vazgeçilmezlerinden biri haline gelen push-up kesim jean modelleri ile asimetrik etek kesimine sahip olan trikoları tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda etek bölümü yırtmaçlı olan ve kollarda hafif döküm bulunan triko modelleri de seçilebilir. Hırka kullanımına sezon boyunca ağırlık verebilirsiniz. Push-up kesim jean modelleri hırkalar ile gayet şık bir uyum yakalıyor.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer