Hangi Jean Modeli, Hangi Ayakkabı İle Tercih Edilmeli?

Dolaplarımızın vazgeçilmez parçası olan jean modelleri ile rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Kombinlerinizi oluştururken özellikle ayakkabı seçimine çok dikkat etmelisiniz. Tarzınızın tamamlayıcı parçası her zaman ayakkabılardır. Özellikle jean modellerine göre ayakkabı seçimlerinde bulunarak kombinlerinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. Hangi jean modeli, hangi ayakkabı ile tercih edilmeli? Denildiğinde Skinny jean modellerini daha çok tercih ediyor iseniz mutlaka yüksek topuklu ayakkabılar tercih etmelisiniz, özellikle bileklerinizi açıkta bırakacak Stiletto modelleri ile oldukça şık ve çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz. Skinny jean modelleri dar modeller olduğundan dolayı kış aylarında çorap çizmeler ile de oldukça sık kullanabileceğiniz modellerdir.

Spor Ayakkabılar İle Jean Kombinleri

Genellikle spor tarzda giyinmeyi seven bayanların tercihi her zaman jean ve spor ayakkabı uyumudur. Beyaz spor ayakkabılar ile yırtık jean modelleri oldukça uyumlu olacaktır. Ayrıca boyfriend jean pantolon modelleri de yüksek tabanlı spor ayakkabılar ile oldukça şık duracaktır. Hangi jean modeli hangi ayakkabı ile tercih edilmeli? Denildiğinde spor ayakkabılar ile olabildiğince salaş ve rahat jean modelleri tercih edilmelidir. Bunun için yırtık kot pantolonlar en uygun seçim olacaktır. Ayrıca spor ayakkabılarınız ile İspanyol paça jean pantolon modellerini de rahatlıkla tercih ederek günlük hayatınızda da şıklığı yakalayabilirsiniz. Spor ayakkabı kombinlerinizde daha şık bir görünüm yakalamak için boru paça kot pantolon modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu şekilde daha düz ve fresh kombinler elde edeceksiniz. Sade bir görünüm ile de dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Kış Aylarının Vazgeçilmezi Botlar

Kış aylarının vazgeçilmezi olan bot modellerini de mutlak Push-up jean modelleri ile birlikte kullanmalısınız. Özellikle yüksek topuklu bilekte biten bot modelleri ile odlukça dikkat çekici kombinler oluşturabilirsiniz. Hangi jean modeli hangi ayakkabı ile tercih edilmeli? Denildiğinde Push-up jean modellerini mutlaka kış aylarında boylar ile tercih etmelisiniz. Sadece topuklu botlar ile değil spor botlar ile de bu pantolon modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu şekilde daha rahat fakat dikkat çekici bir kombin oluşturabilirsiniz. Jean modellerine uygun ayakkabılar seçerek kombinlerinizi yaptığınızda daha şık görünümlere ulaşacaksınızdır, ayrıca bu kombinlerinizi günlük hayatınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz, salaş bir görünüm oluşturmak yerine daha çekici görünümlere imza atabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer