Hafta Sonu İçin 5 Kombin Önerisi

Hafta boyunca şık görünmek için en zorlu kombinlerle boy göstermiş olabilirsiniz. Ancak hafta sonlarında daha rahat giyinmek istemeniz, şıklığınızdan ödün vermeniz anlamına gelmez. Şıklık ile konforu buluşturan kombinlerle hafta sonunuzu keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Sizler için bazı önerilerimiz olacak.

  • Uzun Hırka ve Jean Rahatlığı

Yeni sezonda uzun hırkalar bir hayli revaçta! Siz de modern ve şık görünmek için uzun hırka trendinden faydalanabilirsiniz. Altına ise hırka ile uyumlu renkte bir jean modelini giyebilir ve spor şıklığın keyfini yaşayabilirsiniz. Hava sıcaklığına bağlı olarak hırkanın içine kazak ya da tişört giyebilirsiniz.

  • Trikoyu Jean ile Buluşturun

Bir diğer kombin önerimiz yine spor şıklığı vurguluyor. Seçtiğiniz bir triko kazağın üzerine kot ceket giyebilir ve rahat bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Altına da yine jean ya da kot etek giymeyi deneyin. Kot etekler uzun çizmeler ya da botlarla oldukça havalı ve gösterişli bir form kazanıyor. Sinemaya, tiyatroya gidebilir, her türlü etkinliğe bu kombin ile katılabilirsiniz.

mavi hırka
mavi hırka
  • İşlemelerle Etnik Şıklık

Trend bir kombin ile boy göstermek isterseniz son dönemin en güçlü trendi olan işlemelerden faydalanın. İşlemeli bir kazak ya da jean modelini buluşturarak otantik bir şıklık yakalayabilirsiniz. Üstelik bu işlemelerde bol miktarda farklı renk kullanılıyor. Dolayısıyla renk uyumu yakalamakta asla zorlanmayacaksınız.

  • İspanyol Paça Şıklığı

Biraz daha stili ön plana çıkaran bir kombin arayanlara önerimiz İspanyol paça jean modelini şık bir bluz ile buluşturması olacak. İspanyol paça kot pantolonlar ile fular kullanımı stilinizi çok daha etkili yapacaktır. Boynunuza şık bir fular takmayı ihmal etmeyin.

  • Beyazın Asaletini Vurgulayın

Son önerimiz beyaz rengin etkin ve asil duruşunu şıklığınızla buluşturmanız olacak. Beyaz jean modelinin üzerine yine beyaz renkte bir kot ceket giyebilirsiniz. Ancak içinize mutlaka soft renkte bir tişört ya da kazak giymeyi deneyin. Seçtiğiniz parçalarda en az iki tanesi beyaz olmalı. Fakat mutlaka farklı bir rengi de bu kombinde kullanın.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer