Festival Sezonu Açıldı!

Yazın en eğlenceli etkinliklerine dahil olmaya hazır mısınız? Festival sezonu nihayet açıldı. Peki, festival kombinleriniz hazır mı? Onlarca kişi arasında şıklığınız ile göz kamaştırmanızı sağlayacak muhteşem festival kombinleri hazırlayabilirsiniz. Fikir vermek bizden, seçip harmanlamak ve giyip göz kamaştırmak sizden… Artık açık hava festivallerinde ne giyeceğiniz konusunda endişe yaşamanıza hiç gerek kalmadı. Hep birlikte kombin önerilerimize göz atalım…

normal bel
normal bel

Akşam Etkinlikleri İçin Festival Kombinleri

Eğer akşam serinliğine gerçekleştirilecek bir etkinliğe ya da festivale katılacaksanız biraz daha şık görünmeniz gerekebilir. İşte bu noktada imdadınıza kot elbiseler yetişiyor. Şık duruşları ve konforlu kullanımlarıyla gece boyunca hareket özgürlüğünüzü kısıtlamayacak olan kot elbise modelleri açık havada düzenlenen konserden gösteriye tüm etkinlikler için uygun. Kot elbise altına spor stilde bir ayakkabı giyebilirsiniz.

Sıcak Havaya Uygun Festival Kombinleri

Yaz sıcağında, açık havada gerçekleştirilecek etkinliklerde de şıklığınızdan ödün vermeyin. Bu durumda size önerimiz kot şort konforu ve şıklığından faydalanmanız olacak. Üzerine baskılı bir tişört giyerek dinamik, özgür ve genç bir duruş sergileyebilirsiniz. Ancak şapka kullanmayı da ihmal etmeyin. Sıcaktan korunmanızı sağlayacak olan şapka aynı zamanda şıklığınızı da tamamlayacak. Yine tüm dikkatleri üzerinizde toplamayı başaracaksınız. Ayakkabı seçiminiz ise yine spor stilde bir tasarım olmalı… Dolgu topuk sandaletler de ideal bir seçim olabilir.

denim etek
denim etek

Kot Etek Hem Şık Hem Rahat

Kot etek kullanarak da festivale uygun kombinler yapabilirsiniz. Son dönemde etnik desenli bohem kıyafetler ile bir arada başarılı bir uyum yakalayan kot etek modelleri ünlülerin de festival ve etkinliklerde tercih ettiği kombinler arasına yer alıyor. Hafif bir bluz ya da gömlek ile de kombin yapabilirsiniz. Bol miktarda aksesuar kullanabileceğiniz bu ortamlarda stiliniz ile ön plana çıkmanız da mümkün olabilir. Bu stili oluşturmak için sizlere önerimiz kot kumaşın şıklığından mutlaka faydalanmanız olacak.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer