Farklı Gömlek Kullanım Önerileri

Gömlek giydiğinizde son düğmeyi açık bırakıyor ve kollarını da kıvırıyor musunuz? Bu klasik gömlek giyme şeklinden sıkılanlar için bazı önerilerimiz olacak. Gömleğinizi farklı şekillerde de giyebilirsiniz. Hatta tek bir gömlek ile onlarca farklı kombin de hazırlayabilirsiniz.

Yarısı İçeride, Yarısı Dışarıda

Gömleğinizi farklı şekillerde kombinlemek için uygulayabileceğiniz giyme şekillerinden ilki biraz salaş bir görünüm sergiliyor. Gömleğinizin yarısını pantolon ya da eteğin içine koyun. Yarısını da dışarıda bırakın. Son 3 – 4 düğmesini de iliklemeyin.

düşük bel denim
düşük bel denim

Ön Kısım İçerde, Arka Dışarıda

Uygulayabileceğiniz bir diğer yöntem de yine sofistike ya da salaş bir stil sergilemenizi sağlıyor. Bunun için gömleğin son düğmelerini de ilikleyerek ön kısmı pantolon veya eteğin içine sokun. Arka bölümü de dışarıda bırakın. Ancak arka kısmı çok uzun olan gömlekler bu stil için pek ideal değil. Bu nedenle kalçayı tamamen örtmeyen gömlekler ile denemelisiniz.

Çapraz Sarma

Gömleğin etek kısımlarını çapraz bir şekilde sararak kullanmak aslında birkaç yıl önce popüler olmuştu. Ancak çok fazla yer bulamayınca popülerliği de kısa sürdü. Eğer ters köşe bir şıklık yakalamak isterseniz gömleğin etek bölümlerini çapraz sararak kullanabilirsiniz. Bu forma en çok jean modellerinin yakıştığını da hatırlatalım. Altına kot pantolon giymeyi ihmal etmeyin.

Gömleği Ters Giymek

Çok fazla tercih edilmeyen bir stil olsa da gömleği ters giyme sıra dışı ve cesur bir kullanım arayanlar için ideal olabilir. Arkadan ilikleyemeyeceğiniz için önce gömleğin düğmelerini ilikleyip sonradan tişört gibi giymeyi deneyebilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer