Farklı Desenler Bir Arada Nasıl Kombinlenir?

Her kadının dolabında çok sayıda desenli kıyafet bulunur. Bir de, bu desenli kıyafetler ile birlikte kombinledikleri sade ve düz kıyafetler vardır. Peki, desenli kıyafetleri mutlaka sade olan kıyafetler ile bir arada kullanmak mı gerekiyor? Aslında hayır! Farklı desenleri bir arada kullanarak iddialı bir şıklık yakalayabilirsiniz. Peki, hangi desenleri tercih etmeli ve bundan daha önemlisi nasıl desenleri bir araya getirmelisiniz? İşte yanıtlar…

Desenleri Bir Araya Getirirken Dikkat!

Bu stili denemek isteyen kadınların çok dikkatli seçimler yapması gerekir. Çünkü iki farklı deseni bir araya getirirken yani iddialı bir şıklık yakalamak isterken karma karışık bir görünüme de bürünebilirsiniz. Bunun için desenleri kombinleme konusunda yeni olanlar önerilerimize kulak vermeli…

kadın taşlı yelek
kadın taşlı yelek

Kıyafetlerde en yaygın olan desenlerle başlayalım. Pötikare desenli kıyafet hemen her kadının dolabında bulunur. Bu desen modern görünüm sergilediği için asla sofistike bir desen ile birlikte kullanmayın. Potikare desene en uygun desen çizgilerdir. İnce ve çok yoğun olmayan çizgilerle harmanlayabilir, şık bir kombin yapabilirsiniz.

Gelelim, her dönemin trendi olan çiçek desenlerine… Kadınlar çiçek desenlerini yine farklı çiçek desenleri ile kullanma gibi yaygın bir hayata kapılıyor. Çiçek desenlerini modernize ederek kullanmak için alt ya da üst parçanın toprak ya da yeşil tonlarında olmasına özen gösterin. Kıvrımlı desenler çiçek desenli kıyafetler ile kullanılabilir. Ancak çok keskin hatlı geometrik desenlerden de uzak durun.

Peki, ya geometrik desenler? İşte bu desenler de kaz ayağı gibi klasik desenler ile harmanlanabilir. Geometrik desenleri puantiyeli kıyafetleriniz ile birlikte de kullanabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer