Etek ve Kot Ceketle Cool Bir Stil

Sonbahar sezonunda cool bir stil tercihi yapmak için mutlaka çok özel parçaları bir araya getirmeniz gerekmiyor. Basic stil halen popülerliğini koruduğu için siz de basic parçalarla cool bir şıklık elde edebilirsiniz. Kola şıklık için kullanabileceğiniz parçalar etekler ve kot ceketler olacak. Sonbahar sezonunda sıklıkla kullanılan kot ceketlerin altına etek ya da elbise giyerek siz de bu stilin temsilcisi olabilirsiniz.

Mini Etek ve Kot Ceketle Sofistike Bir Duruş!

Elbette yaz boyunca sandaletlerle kullandığınız mini etek modellerini bu defa bot ya da çizmeler ile kullanmanız gerekecek. Kot ceketler mevsime en uygun parçalar olduğundan sadece etek ve bot kombini yapmanız yeterli olacak. Ayrıca alternatif olarak spor ayakkabılarınızı da kullanabilirsiniz.

siyah denim
siyah denim

Dilerseniz modern kent kadın imajını güçlendiren kombinler hazırlayabilir, dilerseniz sofistike bir stil yaratabilirsiniz. Boynunuza takacağınız bir fular ya da rengarenk bilekliklerle daha iddialı bir duruş kazanmanız da mümkün olabilir. Sezona uygun stillerden bir diğeri de kot ceketleri bele dolamak oluyor.

Bele bağlanan kot ceketlerle cool duruşunuzu çok daha fazla ön plana çıkarabilirsiniz. Sokak modasında sıklıkla karşınıza çıkabilecek bu kullanım, kot ceketlerinizi farklı kombinlere de taşımanızı sağlayacak ve bu sayede serin havalarda üşümenizi de önlemiş olacaksınız. Kuşkusuz kot ceketi bele bağlama trendi kot pantolonun yanı sıra mini eteklerle de şık bir görünüm alıyor.

beyaz kot ceket
beyaz kot ceket

Beyaz Kot Ceket Edinin!

Sezon boyunca en çok kullanacağınız parçalardan biri olacağı için mevcut kot ceket sayınızı arttırmanızda fayda var. Olabildiğince farklı renklere yönelin. Örneğin mavi tonlarında kot cekete sahipseniz beyaz rengi ya da gri gibi daha koyu tonları seçebilirsiniz. Seçenekleriniz arasında siyah rengin de olduğunu unutmayın.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer