En Yeni Kot Etek Modelleri

Mini, midi, A kesim, klasik kesim, kalem formu derken kot etekler her geçen dönem hayatımızda daha fazla yer almaya başladı. Zahmetsiz ve kolay bir şıklık sunan bu tasarımlara yenileri de eklendi. Yaz boyunca kot eteklerin konforundan sonuna kadar faydalananların yüzün güldürecek olan en yeni kot etek modelleri hakkında detayları hemen aktarıyoruz.

denim etek 3
denim etek 3

Aplikeli Kot Etek Modelleri

Kot etekler artık öyle sandığınız gibi sade bir görünüme sahip olmayacak. Aplikeli kot etek modelleri her geçen gün daha farklı tasarımlara kavuşuyor. Siz de bu modayı takip etmek isterseniz nakışlar, işlemeler, kristaller, payetler, boncuklar, broşlar ve armalarla bezenerek hareketli ve şık bir duruş kazandırılmış olan kot etekleri tercih edebilirsiniz.

Danteller Kot Eteklerle Buluştu

Belki hayalinizde dantelleri ya da tülleri kot kumaşla birleştirmek size çılgınca bir fikir gibi gelebilir. Ancak tasarımcılar bu fikri hayata geçirdi bile… Danteller ve tüllerle süslenmiş olan kot etekler inanılmaz bir şıklık sunuyor. Bilindiği gibi zıtlıktan doğan uyum her daim tercih ediliyor. Söz konusu uyum bu defa kot eteklerle kendini gösterdi. Sezon boyunca dantelli kot eteklerle boy göstermeye hazır olun!

denim etek
denim etek

Önden Çapraz Bağcıklı Kot Etekler

Denizci teması olarak adlandırılan çapraz bağcıklı kıyafet trendi bluzlar ile başlamıştı. Şimdilerde ise kot etekler ile devam ediyor. Önden çapraz bağcıklara sahip olan kot etek modelleri en yeni dizaynlar arasında yer alıyor. Hatta çapraz bağ olarak halat ipine benzeyen iplerin kullanıldığı modeller dahi yakında görücüye çıkabilir.

A Kesim Kot Etekler

Sıra dışı duruşuyla dikkat çeken A kesim kot etek modelleri de konforuna düşkün olanların imdadına yetişecek. Son derece kullanışlı ve rahat olmasıyla ön plana çıkan bu etek modellerini kombinlemek de oldukça kolay ve bu sayede çok sayıda kişinin tercihi olabiliyor.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer