En Soğuk Havada Bile Üşütmeyen Kombin Önerileri

0

Kış aylarında kombin hazırlamak biraz daha zordur. Çünkü bir yandan modaya uygun ve şık bir kombin hazırlamaya çalışırken diğer yandan da “acaba bu kombin ile üşür müyüm” diye düşünürsünüz. Özellikle dış ortamda uzun süre vakit geçireceğiniz bir gün ise “üşümemek” şıklıktan daha fazla ön plana çıkabiliyor. Bu sıkıntınızı bir nebze de olsa azaltmak için sizlere üşütmeyen kombin önerileri sunuyoruz.

 Bere ve Eldiven Kullanın

Hem kolay hem de sıcacık bir kombin önerisi triko ile jean kullanımına bere ve eldivenin de eşlik etmesine izin verin. Kış aylarından keyif almanızı sağlayacak olan bereli ve eldivenli kombinlerinize şık bir bot ya da çizme de eşlik edebilir. Üzerine ise seçtiğiniz parçalara uygun bir mont ya da kaban giyebilirsiniz.

Şallarla Renklenen Bir Kombin

Şal kullanımına da ağırlık vermenizde fayda var. Mont ya da kaban üzerine atacağınız bir şal ile hem daha enerjik hem de daha renkli bir imaj çizebilirsiniz. Şalların sıcak tutma jestinden de faydalanmış olacaksınız. Şal kullandığınızda altınıza bol değil, dar bir pantolon giymeye de özen gösterin.

Oversized Trikoları Deneyin

Biraz bohem biraz da cool bir duruş sergilemenizi sağlayacak olan bu kombin önerimizde ise yıldız oversizden trikolar oluyor. Hafif bol bir görünüm sergileyen bu triko modellerini skinny kesim bir pantolon ile buluşturduğunuzda son derece şık ve bir o kadar da cool bir görünüm sergileyeceksiniz.

Şık Bir Hırka Harikalar Yaratabilir

Çok soğuk olmayan bir havada kaban ya da mont giyme şansınız da olmaz. Elbette bu durum kış soğuğuna kendinizi emanet edeceğiniz anlamına gelmez. Böyle günlerde sadece şık bir hırka giyerek harika bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kombininize mini etek ya da jean modeli eşlik edebilir. Bir de şık bir kolye ile siz de günü tamamlayabilirsiniz.

Benzer İçerikler Yazarın Diğer İçerikleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Warning: implode() [function.implode]: Invalid arguments passed in /home/blogzdnj/public_html/wp-content/plugins/formcraft3/formcraft-main.php on line 1004