Denim Ceketle 5 Şık Kombin

Sokak stili dendiğinde ilk akla gelen kıyafetlerden biri olan denim ceketlerle tahmin ettiğinizden de şık görünebilirsiniz. Genellikle serin havalarda kullanılan bu ceketler aslında yılın her mevsiminde kombinlerinize eşlik edebilir. Elbette kendi tarzınıza uygun kombinler hazırlayabilirsiniz. Ancak bizim de sizler için denim ceketle 5 şık kombin önerimiz olacak.

  • Kot Kumaşı Renklerle Buluşturma

İçinize çok renkli ve olabildiğince canlı renklere sahip bir kazak ya da bluz giyin. Altınıza kot pantolon ve üzerinize de kot ceket giyin. Dinamik duruşunuzu güçlendirmek için de şapka ya da fular benzeri bir aksesuara kombininizde yer verin. Bu kombini tamamlayan tabi ki spor ayakkabı olmalı. Ancak Oxford ayakkabı da tercih edilebilir.

  • Beyaz Pantolon ve Denim Şıklığı

Kot ceketi ön plana çıkarak bu kombinde beyaz pantolona ve beyaz bir kazağa yer vermelisiniz. Hatta şayet varsa, altına giydiğiniz ayakkabının da beyaz olmasına dikkat edin. Üzerine giyeceğiniz denim ceketi ön plana çıkaran ve çok daha şık görünmenizi sağlayan bu kombin ile tüm sosyal aktivitelerde boy gösterebilirsiniz.

  • Uzun Gömlek Üzerine Denim Ceket

Daha da stil bir kombin isterseniz önerimiz altınıza skinny kesim bir pantolon giymeniz olacak. Üzerinize de mümkünse beyaz renkte ve kalçayı tamamen örten bir bluz ya da gömlek giyin. Kot ceketin altından gömleğin görünmesi gerekiyor. Bir de topuklu ayakkabı ile buluşursa, bu kombininiz uzun süre hafızalarda kalır.

  • Kırmızı Pantolon Mavi Ceket Şıklığı

Altınıza kırmızı renkte bir pantolon giyin. Alternatif olarak turuncu renkte bir pantolon da seçebilirsiniz. Üzerinize de mavi renkte bir denim ceket giydiğinizde kolay şıklığın en basit örneklerinden birini sergilemiş olursunuz. Ayakkabınızı da farklı bir renkte seçebilirsiniz.

  • Elbise Üzerine Denim Ceket

Son önerimiz de bir elbise üzerine denim ceket giymeniz olacak. Eğer daha önce denemediyseniz bu kombinin spor bir şıklık sunduğundan hiç endişeniz olmasın ve mutlaka deneyin. Özellikle hafta sonu dışarı çıkarken bu kombin harika bir seçim olabilir.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer