Büyük Beden Kot Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Büyük beden kot seçimi özellikle de Jean giyimlerde popüleritesi fazla olan bayan ve erkeklerin en çok tercih ettikleri seçenekler arasında yer alıyor. İş ve birçok yerde pantolonlar insanın dolaplarında büyük bir yer kaplamaktadır. Belki de dolaplarımızda binlerce çeşidi vardır. Bayanlar büyük beden kot seçimi yaparken nelere dikkat etmelidir. Özellikle dikkat edilecek noktalar ile vücuda uygun bir pantolon seçimi yapılabilmektedir.

Pantolonlar bayanların ve erkeklerin en çok tercih etmiş oldukları kıyafet parçasından birisidir. Her giyimde nasıl vücut yapısına göre kıyafet seçimini yapıyorsak pantolonlarda da aynı şekilde vücut yapısına göre alınması önemlidir. Bir bayansanız ve beden ölçünüzü henüz daha tanımadıysanız bu kötü bir haber olmaktadır. zayıf ince görünümlü bayanların pantolon seçiminde çok zorlanmazlar. Çünkü dar kesim olan pantolonların hepsi vücutlarına göredir ve bacak boyunun da dar kesmin olmasıyla beraber seçimleri kolay olur.

Fakat büyük beden kot seçimi yapacak kişiler kilolu olduklarından dolayı kalça ve basen bölgeleri de geniş olun yüksek bal pantolon modellerinden yararlanmaları gerekir. Bu kusurları kapatacak olmanız vücudunuzu daha şekilli gösterebileceğiniz anlamına geliyor. Hem kilolu hem de kısa boyluysanız eğer yüksel bel pantolon ve bilek kısmına doğru da genişleyebilen modeller yüksek topuklu ayakkabı ile daha güzel görünüme kavuşturacaktır. Büyük beden kot arıyorsanız zdnjeans.com.tr sizlere dilediğiniz modelleri sunmaktadır.

Büyük beden kot seçimlerinde çok fazla sıkıntı yaşanırken her kıyafette büyük beden ise almadan önce denemelisiniz. Dar soyunma kabinlerinin içerisinde sıkılsanız da denemeden asla almayın. Model bir başkasının üzerinde harika durabilir fakat belki de sizin vücudunuzu olduğundan da daha genşiş gösterebilir. Bunu unutmadan hareket etmelisiniz.

Polyester veya çok fazla likralı olan kumaşlı pantolonları seçerseniz üstünüze yapışacağı için büyük bedenli bayanların bunlardan uzak durması gerekir. Daha kaliteli olan vücudunuzun he kıvrımına yapışmayacak ve tiril kumaşlardan oluşmuş pantolonları tercih edebilirsiniz. Büyük beden kot seçimi zorlayıcı olsa da bu detaylara dikkat ederek, vücudunuzun porsiyonuna uygun bir kıyafet bulabileceksinizdir. Sadece aceleci davranmayın ve sabırla pantolonları deneyin.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer