Büstiyer Bluz Jean Kombinleri

Yaz sezonunun feminen ve şık parçası büstiyerler çok sayıda kadının beğenisini kazansa da nasıl bir kombinde kullanılabileceği noktasında endişe yaşanabiliyor. Aslında büstiyer bluzlar ve tişörtler ile son derece kolay bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Kullanmanız gereken yalnızca kot pantolon dahi olabilir. Sokak modasında da kendine bir yer bulmayı başaran büstiyer ve jean kombinleri ile şık bir davete katılmanız dahi mümkün olabilir.

kadın yüksek bel
kadın yüksek bel

Kot Pantolonla Kolay Şıklık Yakalamanın Yolu

Günlük olarak kullandığınız kot pantolon modeli üzerine şık bir büstiyer bluz giydiğinizde pantolonunuz da birden şık bir havaya bürünebiliyor. Eğer feminen duruşunuzu desteklemek isterseniz bu kombinin altına topuklu ayakkabı ya da bir stiletto giyebilirsiniz. Şık bir çanta ve aksesuarlar ile duruşunuzu tamamlamanız yeterli olacak.

Tercihinizi biraz daha spor bir şıklık yakalamaktan yana kullanmak isterseniz bu durumda kenarları fırfırlı ya da dantelli büstiyer modellerini tercih edin. Bu durumda feminen görünüm yerini daha spor bir duruşa bırakıyor. Altına yine kot pantolon giyebilir ve doğru ayakkabı ile kombin yapabilirsiniz. Ancak spor duruşu sekteye uğratmamak için az da olsa yırtık ya da yıpranmış detayları olan bir jean modeli ile kombin yapmaya özen gösterin.

kadın büstiyer
kadın büstiyer

Taşlı Kot Pantolon ve Büstiyer Kombini

Son dönemin trendlerinden olan taşlı süslemeler kot pantolonlarda halen sıklıkla kullanılıyor. Eğer bu jean modeli ile kombin yapmak isterseniz seçtiğiniz büstiyer modelinin de biraz iddialı olması gerekiyor. Çok sade tasarımlara yönelmeyin. Çünkü gayet sıradan ve sıkıcı bir kombin yapmış olmaktan kurtulamazsınız. Bunun yerine seçtiğiniz büstiyer modelinin de tıpkı pantolonunuz gibi biraz hareketli ve dinamik bir görünüme sahip olması gerekiyor.

Kot pantolon ve büstiyerkombinlerinde renk seçimine maksimum dikkat etmelisiniz. Önem vermeniz gereken husus alt ve üst parçanın benzer renklerde olması değil, aksine zıt renklerde olmasıdır. Örneğin açık renkte bir jean modeli kullanacaksanız büstiyer modeli mutlaka koyu tonlarda olsun. Bunun aksini de düşünebilirsiniz. Koyu tonda bir pantolonla açık renk bir üst parçayı da tercih edebilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer