Bugün Ne Giysem?

Her yeni gün yeni bir kombin demek… Bazı günler olur ki, ne giyeceğinize bir türlü karar vermezsiniz. Bu günlerin sadece sizin başınıza geldiğini düşünmeyin. Moda ikonları dahi bazı sabahlar ne giyeceklerine saatlerce karar vermediklerini itiraf ediyor. O halde yapmanız gereken önerilere göz atmanız olacak. Bizim de sizler için birkaç önerimiz var, göz atın, seçin ve uygulayın.

kot ceket
kot ceket

Kot Elbise Ferahlığı

Eğer “bugün ne giysem” sorusunun yanıtını uzun süre düşündüyseniz, gardırobunuzun önünde dakikalarca zaman kaybetmişsiniz demektir. Güne daha fazla geç kalmamanız için size kolay ve hızlı şıklığın sırrını açıklıyoruz: kot elbise… Ferah bir efekti bulunan kot elbiseler şık ve üzerine düşünülmüş bir kıyafet kombini etkisi de yapıyor. Kot elbisenizi giyin, elbisenize uygun birkaç takıyı kullanın ve çıkın. İşte size şıklık!

Floral Elbise Gibisi Yok!

Kot elbise fikrine sıcak bakmayanlar çiçek desenli bir elbise giyerek de günü kurtarabilir. Üstelik akşam için ani buluşma planlarına da sırf kıyafetiniz uygun değil diye soğuk bakmak zorunda kalmayacaksınız. Çiçekli elbiselerle en şık davetlere katılabilir, sinemaya gidebilir, akşam yemeği randevusuna katılabilir, arkadaşlarınız ile kafe sohbetlerindeki yerinizi alabilirsiniz. Bir anlamda joker kıyafet olan çiçekli elbisenizi giymek için hangi günü bekliyorsunuz? O gün bugün, giyin ve çıkın.

arkası nakışlı ceket
arkası nakışlı ceket

Kot Şort ve Gömlek Kombini

Çok fazla spor bir görünüm sergilemek istemiyorsanız kot şortunuzun üzerine soft renkte bir gömlek giyerek de günü kurtarabilirsiniz. Kot şort ile kemer kullanırsanız sportif havasından biraz uzaklaşmış olursunuz. Bir de gömlek ile kombinlediğinizde son derece şık ve biraz da resmi esintileri olan bir görünüm sergileyebilirsiniz. Gün içerisinde kendinizi çok konforlu ve rahat hissedecek olmanız da cabası… Üstelik bu kıyafetin altına en rahat ayakkabınızı da giyebilirsiniz. Gün sonunda halen enerjik ve dinamik olmak isteyenler için harika bir kombin önerisi, mutlaka deneyin.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer