Bu Sezon Renk Taarruzuna Hazır Olun!

İlkbahar ve yaz mevsimi renklerin şaha kalktığı ve en canlı renklerle kıyafetlerin hayat bulduğu sezonlardır. Bu sezon renk kullanımında büyü bir taarruza hazır olun. Cıvıl cıvıl renklerle bezenmiş olan kıyafetlerle kendinizi çok daha dinamik, enerjik ve hayat dolu hissedeceksiniz. Renklerin enerjisini sakın hafife almayın! O gün ne giydiğiniz, kendinizi nasıl hissettiğiniz noktasında belirleyici olabiliyor.

Kıyafet kombinlemenin en eğlenceli yönü de zaten renk uyumu yaratmaya çalışmak değil mi? İşte bu sezon çok daha fazla eğleneceksiniz. Çünkü trendleri bu defa sadece renkler bazında ele aldık. Karşılaştığımız tablo ise tam bir renk taarruzu ile eğlencenin tavan yapacağı yönünde oldu. Peki, hangi renklerle karşı karşıyayız, bilmek ister misiniz? İşte yakın zamanda vitrinleri süsleyecek o renkler!

kot jean modeli
kot jean modeli

Mavinin Her Tonu Gardırobunuza Sızacak!

EN çok göze çarpan renk mavi oluyor. Mavi dendiğinde sadece birkaç tonu sayabilirsiniz belki ama hiç kullanmadığınız tonlar dahi sezon boyunca sizi saracak. Çünkü mavinin her tonu son derece baskın bir şekilde gardırobunuza sızacak. Bu trendin yüzleri bir hayli güldürdüğünü biliyoruz. Çünkü stil sahibi kadınlar iyi bilir; mavi kombini için bir kot pantolon kafi! Zahmetsiz kombinde mavinin her tonuna sıcak bakıyoruz.

Militer Ruhlar Yeşillenecek!

Military stiline sahip olan kadınların da sezon içerisinde bir hayli yüzleri gülecek. Çünkü askeri yeşil olarak da bildiğimiz bu renk tonu, belki inanmayacaksınız ama çiçekli floral elbiselerde dahi kullanılıyor. Ters köşe kombinler de yapabilmenizi sağlayacak olan military yeşillere daha önce kombinlerinizde yer vermediyseniz hiç endişe etmeyin. Uyumu en kolay renklerden biridir. Siyah ya da turuncu ile kolayca kombinleyebiliyorsunuz.

rengarenk kombin
rengarenk kombin

Çiçek Gibi Rengarenk Olun

Bu renk trendlerinde sadece bir tek renkten bahsetmek güç. Çünkü çiçek desenlerinin hiç olmadığı kadar ön plana çıktığı bir sezondayız ve haliyle renkler de bu desenler içerisinde adeta dans ediyor. Genel olarak soft renklerle oluşturulmuş çiçek desenlerinden söz edebiliriz. Fakat gardırop kapılarımız pastel renklere de açık, canlı renklere de… Çiçek gibi bir sezonda şeker gibi kombinlerle boy gösterin!

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer