Bu Kıyafetler Beli İnce Gösteriyor

Belinizi olduğundan çok daha ince göstermek için doğru kıyafetleri seçmeniz ve kombinlerinizde bu kıyafetlere sıklıkla yer vermeniz yeterli olacak. Doğru kıyafetleri doğru aksesuarlar ile bir arada kullanarak hem şık bir görünüm kazanabilir hem de belinizi gayet ince gösterebilirsiniz.

yüksek bel diz yırtık jean
yüksek bel diz yırtık jean

Yüksek Belli Kıyafetler

Pantolondan eteğe tüm kıyafet seçimlerinizi yüksek belli olanlardan yana kullanabilirsiniz. Yüksek belli kıyafetler beli daha ince gösterirken aynı zamanda fazlalıkları da gizleyebiliyor. Hatta beldeki fazlalıkları toparlayarak daha ince olmanın yanı sıra daha fit görünmenize de yardımcı oluyor.

Çizgili Kıyafetler

İnce ya da kalın çizgili olmasının hiçbir önemi yok. Tüm çizgili kıyafetler belinizi daha ince gösterir. Belinizle birlikte vücudunuzu da daha ince gösterecektir. Ancak çizgilerin enine değil, boyuna olması gerekiyor. Zayıf görünmenize yardımcı olan bu çizgiler boyunuzu da olduğundan biraz daha uzun gösterebilir.

Çan Etekler

Çan formunda olan etek modelleri belki de tüm tasarımlar arasında belinizi en ince gösteren kıyafetlerin başında geliyor. Bu nedenle dolabınızda mutlaka birkaç adet çan etek modeli bulundurun ve belinizi ince göstermek istediğinizde bu tasarımlara kombinlerinizde yer verin.

Yüksek Bel İspanyol Paça Mavi Jean
Yüksek Bel İspanyol Paça Mavi Jean
Peplum Üst Parçalar

Dikiş kısmı tam olarak bel hizasında başlayan peplum üstler de belinizi ince gösterir. Ayrıca bel kıvrımını da ortaya çıkardığından daha zarif bir duruş sergileyeceğinizden hiç endişeniz olmasın.

Kemerli Kıyafetler

Kemer ile birlikte tasarlanmış olan kıyafetler de belinizi ince gösterir. Özellikle ceket, mont ve trençkot gibi kıyafetlerde olabildiğinde kemerli olanlara yönelmenizde fayda var.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer