Bu Kış Hangi Kot Pantolonları Giyeceğiz?

Kış sezonu öncesinde trendler kendini göstermeye başladı. Zamansız şıklık için herkesin tercih edebileceği kot pantolonlar elbette kış boyunca üzerimizden eksik olmayacak. Peki, bu kış hangi kot pantolonları tercih edeceğiz? Aslında seçeneklerin bu dönemde son derece geniş olduğunu söyleyebiliriz. Kısa paçalardan İspanyol kesimlere, yırtık kotlardan işlemeli modellere kadar uzanan çok sayıda tasarım arasından özgürce seçim yapılabilecek. İşte bu kış giyeceğimiz kot pantolonlar…

tül kombini

Kısa ve Kesilmiş Jean Modelleri

Kış aylarında en çok tercih edilecek pantolonlar kısa ve kesilmiş olan modeller olacak. Özellikle diz bölgesinde kesik bulunan ve paça boyu bilekten biraz daha kısa olan modeller kış sezonunda bilekte biten botlar ve uzun çizmeler ile kombinlenebilir. Sokak modasına da uygun olan bu modellerin bacak boyunuzu keseceğini unutmayın. Bu nedenle topuklu  botlar ve çizmeler ile kullanmanızda fayda var.

İspanyol Paça Jean Modelleri

Bazı dönemlerde gözden düşen ve yeniden popülerlik kazanan İspanyol paça kot pantolonlar bu kış yine yükselişte! Kış boyunca İspanyol paça pantolonlar giymeye hazır olun. Bu pantolonlar da bildiğiniz gibi uzun paça boyları nedeniyle topuklu ayakkabıları zorunlu kılıyor. Ancak bacak boyunu oldukça uzun gösteren bir kesim olduğundan kış boyunca “nasıl uzun görünebilirim” derdinden de sizi kurtaracak.

yüksek bel püsküllü skinny

Önü Kısa Arkası Uzun Paçalar

Sezon boyunca pantolonların paçalarında büyük değişimler meydana geldi. Kış sezonunda da sıra dışı paça görünümleri ile sıklıkla karşılaşmaya hazır olun. Özellikle ön bölümü kısa, arka bölümü uzun kesilmiş olan paçalar bir hayli popülerlik kazanacak gibi görünüyor. Şimdiden hazırlıklarınızı yapabilir ve bu paça görünümüne sahip jean modellerinden edinebilirsiniz. Hatta evde kullanmadığınız pantolonlarınızın paçasında da değişiklik yapabilirsiniz.

İşlemeli Jean Modelleri

Kış sezonuna hakim olacak bir diğer pantolon da işlemeli olanlar… Yaz boyunca yükselmeye devam eden işlemeli kıyafet trendi kış sezonunda da hakimiyet kuracak. Renkli işlemeleri otantik stilde tüm kıyafetleriniz ile kolaylıkla kombinleyebilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer