Boyfriend Kot Ceket Kullanımı

kot ceket
0

Biraz maskülen biraz da asi bir duruş sergilemeyi sağlayan boyfriend kot ceketler pek çok farklı kombinde hayat bulabiliyor. Sezon içerisinde hafif isyankar bir stili deneme şansınız olmadıysa sonbahar ve kış sezonunun bu tarz için adeta biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebiliriz. Peki, boyfriend kot ceket ile nasıl kombinler yapabilirsiniz? Birkaç önerimiz olacak.

Casual Stilde Boyfriend Ceket Kullanımı

İddialı kombinler yapsa da her daim casual bir görünüm sergilemekten hoşlanan kadınlar beyaz bir bluz ya da gömlek üzerine kot ceketin giyebilir. Altına ise hafif kaba duran bir bot ile yırtık kot giyilmesi lazım. Bu sayede önerdiğimiz kombini kolayca tamamlayabilirsiniz. Gömlek ya da bluzun düğmelerinin tamamını iliklemeyi unutmayın. Stilde kapalı yaka duruşu güçlendiriyor.

arkası nakışlı boyfriend ceket
arkası nakışlı boyfriend ceket

Bohem Stilde Boyfriend Ceket Kullanımı

Eğer tarzınızda küçük değişiklikler yapmak isterseniz bu defa bohem bir stil eşliğinde kot ceketinizi kullanmayı seçebilirsiniz. Topuklu terlik ve üzerine salaş bir elbise ile kot ceketinizi tamamlayabilirsiniz. Elbette stilinizi güçlendirmek için de önerimiz olacak. Yüzünüzde hafif büyük duran güneş gözlükleri ve biraz da dökümlü duran bir sırt çantası kullanın.

Oversized Stilde Boyfriend Ceket Kullanımı

Bildiğiniz gibi oversized yani üzerinizde büyük duran kıyafet giyme trendi halen yükselişte… Bu trende uygun bir stil denemek isterseniz seçtiğiniz boyfriend ceket modelinin bir beden büyük olmasını sağlayın. Boyfriend zaten hafif geniş duran bir kalıba sahip olduğundan oversized modasının harika bir temsilcisi olabilirsiniz. İçinize ise skinny kesim bir pantolon ya da kalem etek giymeniz gerekiyor. Stilinizi güçlendirmek için metal görünümün ön planda olduğu büyük aksesuarlar kullanın. Büstiyer ya da kısa üstler ile bu stili kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Benzer İçerikler Yazarın Diğer İçerikleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.