Boyfriend Jean’s Modelleri

Kadınlara erkek arkadaşlarının pantolonunu giymiş gibi rahat hava veren jeansler boyfriend jeans modelleri olarak tanınır. Son yıllarda popüler olan bu jeansler dar paça pantolonlar yayılmadan önce vardı, kullanılmaktaydı ve rahatlıkları nedeniyle hala tercih edilmekte.

Rahat Jean’s Modelleri

Jean denince akla ilk gelen rahatlıktır. Amerikan çiftçilerinin giysisi olarak yayılan jean kumaş özellikleri ve kullanım rahatlığıyla hızla moda dünyasının bir parçası haline geldi. Önceleri spor giyimim ayrılmaz parçası iken abiye giyimde de kullanılmaya başlanması uzun sürmedi.

Rahat ve spor giyimin ifadesi olan jeanin trendlerin değişmesi ile rahatlığından ödün vermeye başladığı zamanlar da oldu. Aşırı dar modeller, dar paçalar trend oldukça şık görüntüleri bu modelleri tercih edilir kıldı. Rahatlığı ile öne çıkan boyfriend jeans modelleri bol kesimleri, yırtık görünümleri ve katlı paçalarıyla rahatlıklarına düşkün kadınların asla vazgeçemeyecekleri modeller.

Son zamanlarda gerek kadınlar gerekse erkekler dar pantolonların moda olmasıyla beraber bu modelleri kullanmaya başladı. Oysa dar pantolonların sağlık açısından bir takım zararları olduğu da bilinmekte. Vücuduna güvenen kadınlar dar pantolon seçimleri yapmaktan kaçınmamakta.

Boyfriend Jean’s Kadınları

Dar jeansler özellikle yaz aylarında kullananları sıkıntıya sokar. Bu nedenle insanlar yaz aylarında dar giyinmekten kaçınır. Yaz sıcağında vücudun hava almasına olanak tanıyan giysiler insanların daha serin hissetmesi açısından etkilidir.

İnce ve uzun kadınlar kendilerini rahat hissettirecek boyfriend jeans modelleri arasından rahatlıkla seçim yapabilirler. Bu tarz pantolonların modelleri, bu fiziki özelliklere sahip kadınlarda öne çıkar ve çok şık durur. Sadece boyfriend jeanslerin nasıl kombine edilmesi gerektiğini iyi bilmek gerekir. Doğru kombine edilmediğinde kullananlara komik bir görüntü verebilir.

Boyfriend jeansleri kadınlar yaptıkları kombinlerle hem spor hem de klasik hale getirebilir ve bu sayede her ortamda rahatlıkla kullanabilirler. Topuklu ayakkabı ile de sandaletle de rahatlıkla tamamlanabilen boyfriend jeanslerle birlikte kullanılan aksesuar seçimleri de doğru yapıldığında kadınlar çok şık gözükecektir. Pantolonların üzerinde kullanılacak bluz modellerinde abartısız seçimler yapmak önemlidir ve rahat görünmek isteyenler bol üst gurupları tercih etmelidir. Uzun ceketlerle kış aylarında da rahatlıkla kullanılabilecek olan bu jeansler ceketlerin içine kısa bluzlar giyildiğinde ayrı bir şıklık yaratmaktadır.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer