Boyfriend Jean Nedir?

Çok eski yıllar öncesinde 60-70 yıllar zamanında bol paçalar bol pantolonlar en çok giyilen ve en çok tercih edilen kıyafetler arasında yer almaktaydı. Günümüzde ise artık geçmişi tekrardan gün yüzüne çıkartıyor ve eski zamanların Kombinleri tekrardan moda üzerinde görmekteyiz. Boyfriend kotun en çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi de rahat hareket edilebilmesi ve her kombine uyumlu olmasıdır. Aslında biraz da bu durumda kolaya kaçmak konusu ele alınıyor. Çünkü acil bir işiniz çıktığında bazen dar kotlarınız ya da yüksek bel kotlarınız tam da sizlerin üzerine göre olmayabilir bu da biraz sizin için zaman kaybı yaratabilmektedir. Fakat Boyfriend Jean sayesinde anında bir kombin uygulayabilirsiniz. Boyfriend Jean nedir diye merak ediyorsanız eğer Boyfriend Jean İspanyol paça tarzındadır. Fakat bu Boyfriend Jean tamamen boldur. Sadece bel kısmınıza tam oturmalıdır.

Boyfriend Jean Hangi Renklerde Mevcuttur?

Boyfriend Jeanlar genellikle buz mavisi ve mavi tonlarında bulunmaktadır. Fakat kullanıcılar her ürün ile kombin edebilsin diye koyu renklerde üretilmekte ve yine koyu renkler en çok satanlar listesinde yer almaktadır. Boyfriend Jean modellerinde yine incili boncuklu desenli denimli olanlar da vardır ve gün geçtikçe sade onlalar değil şık duranlar daha çok tercih edilmekte ve satın alınmaktadır. Boyfriend Jean nedir hakkında detaylı bilgilere sahip olmuş bulunmaktasınız. Kısacası Boyfriend Jean bol kot pantolon anlamına gelmektedir. Günlük için kullanıma açık ve tercih edilmektedir.

Boyfriend Jean Topuklu Ayakkabı İle Giyilebilir Mi?

Boyfriend Jean topuklu ayakkabı ile de giyilebilmektedir. Boyfriend Jean nedir merak edenler aynı zamanlarda bu kotların hangi kombinlerle daha uyumlu olduğunu da merak etmektedirler. Bol bir yapıya sahip olduğu için ne kadar kombin ayarlamak zor gibi görünse de aslında çok basittir. Koyu renkte olan ve taşlar ile süslenmiş olan Boyfriend kotları dekolteli olan topuklu ayakkabılar ile tercih edebilir ve zarif bir görünüme de sahip olabilirsiniz. Spor ayakkabı ile de uyumlu olan Boyfriend kotların en çok buz mavisi ve mavi tonları spor ayakkabılar ile tercih edilmektedirler.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer