Boyfriend Jean Kombinleri

Ne kadar şık olunsa da bazen rahat ve spor tarzında giyinmek birçok kadının sık sık yaptığı etkenler arasında yer almaktadır. Çünkü gün boyu resmi olan ya da rahtsız kıyafetler ile gün geçirenler akşam bir geziye ya da dolaşmaya çıkacaklarında bol kıyafetleri tercih etmektedirler bu nedenle de en çok tercih edilen kot ise Boyfriend kotlardır. Boyfriend Jean Kombinleri hakkında en ince ve en püf noktası olan bilgilere sahip olacaksınız. Gün içerisinde rahat hareket etmek ve kasılmamak için eğer sizler de Boyfriend Jean kullanıyorsanız üzerinize tam oturmasına çok dikkat etmeniz gereklidir. Çünkü Boyfriend kotlar likralı değildir. Bu da üzerinize sıkı olan bir Boyfriend kot aldığınızda o kotun hep öyle kalacağı anlamına ve hiç esnemeyeceği anlamına gelmektedir.

Boyfriend Jean Kotları Kimler Giymemelidir?

Boyfriend Jean kotlar aslında o kadar da çok kötü duran kotlar değillerdir. Hatta bol oldukları için aksine çok hoş duran ve tatlı bir izlenim yaratan kotlardır. Fakat bacak boyu çok kısa olanlar için Boyfriend kotları tavsiye etmemekteyiz çünkü Boyfriend kotları bacak boyu kısa olanlarda görülenin aksi bir şekilde duracaktır. Boyfriend kot giyen kişi zaten bunu görecek ve giymeyecektir. Onun dışında Boyfriend kotu herkes giyebilir. Boyfriend kot Kombinleri arasında en çok dikkat edilmesi gereken şey ise Boyfriend kotların yani bol kotların üzerine dar kesin bir bluz giyilebilir eğer ki Boyfriend kotlarınızı topuklu ayakkabı ile kombinlemek istiyorsanız üzerinize dekolteli ve dar bir bluz tercih edebilirsiniz. Spor bir şekilde kombin yapacaksınız her şekilde ürün kullanabilirsiniz fakat Boyfriend kotlar unisex bir kot sayılmaktadır yani her ortamda giyilebilme ve her kombine uyumlu olabilme özelliğine sahiplerdir. Boyfriend Jean Kombinleri arasında dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur renk uyumudur genellikle açık mavi tonlarında olan Boyfriend kotlarda koyu renk ya da pastel renklerde kombinler hoş bir görüntü yaratmaktadırlar. Koyu renk olan Boyfriend kotlarda ise açık renkler ve bu renklerin aksesuar ile ayakkabıda da kullanılması daha dikkat çekici olacaktır.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer