Boyfriend Jean Kimler Giymeli?

Artık vücudunuzu tamamen saran ve sıkılığı ile tüm vücut hatlarınızı da ortaya çıkaran kot pantolonlardan sıkıldıysanız, nezih bir alternatif olan boyfriend kot pantolonlara gardırobunuzda yer açmanızın vakti gelmiş demektir. Pek çok kişi, yanıtını tam olarak bilemediği boyfriend jean nasıl giyilir sorusu nedeniyle bu pantolon modellerinin sunduğu rahatlıktan ve konfordan uzak kalabiliyor. Oysa dar kot pantolonların aksine boyfriend kesim pantolonlar size konforu en üst düzeyde yaşatabilir.

Boyfriend Nakışlı Jean
Boyfriend Nakışlı Jean
Boyfriend Nakışlı Jean Arkadan Görünüm
Boyfriend Nakışlı Jean Arkadan Görünüm
Boyfriend Nakışlı Jean Detay
Boyfriend Nakışlı Jean Detay

Boyfriend Jean Nasıl Giyilir?

Hem kadınsı olan hem de olmayan ancak dilediğiniz zaman seksi bir hava da kazandırabileceğiniz boyfriend jean nasıl giyilir sorusu aslında sizin giyim stilinize göre değişebiliyor. Sadece basit birkaç ayrıntıya dikkat etmeniz, bu pantolon modelleri ile dilediğiniz şıklığı anında yakalayabilmenizi sağlar. Üzerine gömlek de giyebilirsiniz, kazak da… Altına topuklu ayakkabı da giyebilirsiniz, sneaker da… Çünkü sanılanın aksine bu pantolon modelleri pek çok pantolon kesimine nazaran çok daha geniş bir kombinasyon seçeneği sunuyor.

Herkes Boyfriend Jean Giymemeli

Peki, boyfriend jean kimler giymelive kimler bu pantolonlardan uzak durmalı? Öncelikle herkesin bilmesi gereken bir husus var. Boyfriend kot pantolonlar vücuttaki orantısızlığı tamamen gizleyebilen yegane pantolon modelidir. Eğer vücudunuzun alt bölümü üstüne göre daha genişse ya da bacaklarınız fazla kalınsa, hiç tereddüt etmeden boyfriend kot pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Vücudunuzu olduğundan daha estetik ve daha orantılı göstereceğinden hiç endişeniz olmasın.

Boyfriend Yırtıklı Jean Yeni
Boyfriend Yırtıklı Jean Yeni
Boyfriend Yırtıklı Jean Detay
Boyfriend Yırtıklı Jean Detay
Boyfriend Yırtıklı Jean Arkadan Görünüm
Boyfriend Yırtıklı Jean Arkadan Görünüm

Ayrıca boyfriend jean kimler giymeli sorusunun bir diğer yanıtı da “kısa boylular” olabilir. Çünkü bu pantolon modellerinin altına topuklu ayakkabı giydiğinizde, skinny kesim pantolonların sunduğundan çok daha uzun boylu bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ancak üzerine doğru kıyafeti giymeye de özen gösterin. Bu pantolon modelleri kalıbı gereği zaten bol bir duruş sergiliyor. Eğer üzerine de aynı bollukta bir kıyafet giyerseniz, uzun boylu görünseniz dahi uç noktada salaş bir duruş sergilemekten de kaçınamazsınız. Üst bedeni kısa olanlar boyfriend pantolon üzerine mutlaka hafif dar kesim kıyafetler giymeli.

Pantolon Paça Katlarına Dikkat Edin

Ayrıca bu pantolonun paçasının da en az bir kat kıvrılması gerektiğini sakın unutmayın. İki kat kıvrılması çok daha ideal ve kıvrımların da gayet ince olmasına özen gösterin. Eğer paçalarını kıvırmazsanız erkeksi bir görünüm sergilemekten de kurtulamazsınız. Kendinizi çok daha özgür hissedebileceğiniz boyfriend kot pantolon konforundan mahrum kalmayın. Giymesi ve çıkarması kolay, kombinlemesi ondan daha da kolay olan bu konfor aslında şıklığınıza gölge düşürmenin aksine, bambaşka bir şıklık yakalamanızı sağlıyor.

Kendi stilinizi yaratmak ve giyim tarzınızla girdiğiniz her ortamda tüm dikkatleri üzerinizde toplamak için de en ideal kot pantolon modelleri arasında boyfriend tasarımlar bulunuyor. Boyfriend rahatlığını bir defa yaşayan çok sayıda kişinin bir daha bu konfordan vazgeçemediğiniz ve başka pantolonlara gereksinim duymadığını da bilmenizde fayda var. Ne dersiniz? Bu kot pantolonlar bir şansı hak etmiyor mu?

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer