Bot ve Pantolon Nasıl Giyilir?

Herkesin dolabında bulunan pantolonlar ve botlar bir arada farklı şekillerde kullanılabilir. Eğer şimdiye dek pantolon ve botlarınızı her daim aynı şekilde kullandıysanız üzülmeyin. Bu yeni stilleri deneyerek farklı duruşlar da yakalamak için geç kalmadınız. Üstelik doğru pantolon ve doğru bot yardımı ile boyunuzu daha uzun göstermeniz de mümkün olabilir. Sadece önerilerimize kulak verin!

Monokrom Giyim Stili

İşte bu bot ve pantolon kullanımı kısa boylu olan kadınlar çok yakından ilgilendiriyor. Yapmanız gereken sadece aynı renkte pantolon ve bot seçimi olacak. Pantolon ile bot arasında boşluk olmaması bu stilin en önemli kuralı ve boyunuzu çok daha uzun göstermek için bu kurala dikkat etmelisiniz. Skinny kesim bir pantolon seçerek paçalarını botun içerisine sokabilirsiniz.

jeans ceket

Kısa Paçalı Pantolonlarla Bot Kombini

Bu kombinde kısa paçalı pantolonlarınızı kullanın. Monokrom stilin aksine pantolon ile bot arasında boşluk olmalı. Bu boşlukta ten rengi ince çorap görüntüsü harika bir duruş olabilir. Sadece mor gibi iddialı renkleri seçmeyin. Çünkü ten rengi bu stilde harika bir duruş sergiliyor. Bu stil vazgeçilmez kombinasyonlardan biri ve sizin de mutlaka denemenizi öneririz.

Kıvrılmış Paçalara Ne Dersiniz?

Herhangi bir kot pantolonunuzun paçasını kıvırın ve altına da en sevdiğiniz botu giyin. İşte eforsuz bir şıklık yakalamak bu kadar kolay! Kıvrılmış paçalar dinamik ve spor bir duruş sergilemenizi sağlayacak. Kendinizi gün boyunca zinde hissetmenize de yardımcı olacak bir kombin!

Etek Pantolonlarla Botlar

Etek pantolonlarla da botlarınızı kolayca kombinleyebilirsiniz. Üstelik bu durumda çorap seçiminde de tamamen özgür olabilirsiniz. Genellikle diz altına kadar uzanan etek pantolonlar botlarla muhteşem bir uyum yakalıyor. Dilerseniz ten rengi ince çorap, dilerseniz opak çoraplarla bu kombini uygulayabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer