Bol Pantolonlarla Bohem Stil

Stilinizden sıkıldıysanız ve kendinize yeni bir stil arıyorsanız çok sayıda bol pantolon edinin. Çünkü size girdiğiniz her ortamda dikkat çekeceğiniz bir stil önerisinde bulunacağız. Eğer bohem bir duruş sergileyen stillere sıcak bakıyorsanız bu tarzı deneyebilir ve tarzınızla fark yaratabilirsiniz. İhtiyacınız olan ise bol bir duruş sergileyen kot pantolonlar ve kumaş pantolonlar ile birlikte salaş üst kıyafetler olacak.

yüksek bel nakışlı pantolon
yüksek bel nakışlı pantolon

Asimetrik Kesimli Üstler ve Bol Pantolonlar

Kısa sürede kombin yapmanıza da olanak tanıyacak olan bu stilde asimetrik kesime sahip olan salaş stilde üst parçalara gereksinim duyacaksınız. Bu tasarımları bol pantolonlar ile kombinleyin ve bol miktarda da takı kullanın. Oldukça iddialı bir görünüm sergileyeceğinizden hiç endişeniz olmasın. Dilerseniz pantolonun paçalarını kıvırarak da kullanabilirsiniz. Bu durumda duruşunuzda da basit ancak yine stiliniz kapsamında bir değişim olacak.

Kalın Şalları Boynunuza Dolayın

Bu stili daha canlı bir görünüme bürümek için yine bol pantolonlar giymeniz lazım. Üzerine salaş bir kıyafet giydikten sonra çok ince olmayan bir şalı boynunuza dolayın. Karmakarışık bir kombin yapmaktan da asla çekinmeyin. Çünkü dökümlü duran parçalar, bol pantolonlar ve salaş tişörtler muhteşem bir uyum yakalayabiliyor. Nasıl ki sadelikten doğan bir uyum kendiliğinden ortaya çıkabiliyorsa, karmaşıklıktan da bir uyum doğabiliyor. Karar vermeden önce evde bir deneme yapmanızı ve bu uyumu görmenizi öneririz.

yüksek bel nakışlı jean
yüksek bel nakışlı jean

Bohem Ama Aynı Zamanda Feminen

Bohem stili farklı bir stil ile harmanlamak için de bol pantolonları kullanabilirsiniz. Altına ince topuklu bir ayakkabı giyebilir ve üzerinize de dar kesim bir gömlek ya da ceket tercih edebilirsiniz. Pantolonunuz hazırladığınız bu kombinde fazlasıyla ön plana çıkacaktır. Zira amacımız da zaten bu stile can veren bol pantolonları vurgulamak ve dolayısıyla bu ön plana çıkan detaydan asla rahatsız olmamalısınız.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer