Boğazlı Kazak Giymenin İncelikleri

Sonbahar ve kış mevsiminin en şık parçalarından biri olan boğazlı kazaklar bu sezonda da yine ön planda! İş hayatından sosyal hayata ve gündelik hayata kadar hemen her yerde giyilebilen boğazlı kazaklarla en şık kombinlerinize imza atabilirsiniz. Ancak şık görünmek için de boğazlı kazak giymenin incelikleri hakkında biraz fikir sahibi olmanızda fayda var.

Kısa Değil Uzun Aksesuarlar

Öncelikle boğazlı kazak giydiğinizde kısa kolyeler kullanmaktan vazgeçin. Bunun yerine uzun kolyeler kullanmanız gerekiyor. Aynı durum küpeleriniz için de geçerli. Olabildiğince uzun ve sallantılı küpeleri tercih etmeye özen gösterin. Boğazlı kazakla uzun takı kullanmanız, duruşunuzu bir anda değiştirecek. Deneyin ve görün.

Saçlarınızı Toplayın

Boğazlı kazak giydiğinizde saçlarınızı açık bırakmak yerine toplamayı tercih edin. Topuz, at kuyruğu gibi modelleri deneyebilirsiniz. Bu saç modelleri boyunuzun da daha uzun görünmesini sağlayacak. Aynı zamanda seçtiğiniz boğazlı kazağın çok daha şık ve dikkat çekici bir duruş almasına yardımcı olacak.

Püsküllü Ceket ve Yelekler

Boğazlı kazağınızın üzerine etek ucu püsküllü olan bir ceket ya da yelek giyerek kombininizde bir bütünlük elde edebilirsiniz. Tek başına da kullanılabilen bu kazaklar aslında yelek, ceket ya da mont gibi kıyafetlerin içinde çok daha şık ve asil bir görünüm alıyor. İş hayatınızda ya da sosyal hayatınızda bu kombini mutlaka deneyin.

Boyfriend Jean ve Boğazlı Kazak

Boyfriend bir jean modeli ile birlikte mutlaka bir kombin denemesi yapmalısınız. Bu sezon stil sahibi kadınların favorisi haline gelen boyfriend jean modelleri balıkçı model kazaklar ile oldukça şık ve ilginç bir görünüm alıyor. Siz de tarzınız ile ön plana çıkmak istediğiniz bir günde bu ikiliyle şıklığınızı kolaylıkla taçlandırabilir ve tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer