Bayan Siyah Skinny Kot Pantolon

Giyim stilinde genellikle pratiklik taraftarı olan kadınların seçimi dar kesim kot pantolonlar oluyor. Vücudu tamamen saran hatları ile ön plana çıkan bayan siyah skinny kot pantolon ise bu kadınlar için hem kurtarıcı kıyafet hem de trend bir kombin anlamına geliyor. Çünkü bir yandan şık bir duruş yakalamanın en kolay olduğu kıyafetler arasında yer alan siyah kot pantolonlar diğer yandan hemen her kıyafete zahmetsizce uyum sağlayabiliyor. Dolayısıyla acilen evden çıkmanız gerektiğinde de, şık bir davete katılmanız gerektiğinde de siyah renkli kot pantolonunuzu güvenle tercih edebilirsiniz.

Basen Durumunuza Göre Jean Tercihi Yapın

 

Yüksek Bel Diz Yırtık Skinny Jean
Yüksek Bel Diz Yırtık Skinny Jean

Kombinleriniz ile şık bir görünüm ve zarif bir duruş yakalamanız için nasıl bir siyah skinny kadın modelini seçtiğinizi de ön planda tutmanız gerekiyor. Eğer arka cepleri çok geniş ya da kalça bölümü taşlanmış bir siyah jean seçiminde bulunduysanız baseninizin biraz daha kalın görünmesi mümkün olabilir. Bu durumda seçtiğiniz üst parça basene doğru incelen ve bel hattı tam olarak vücuda oturan bir kesime sahip olmamalı. Hafif dökümlü ya da bol duran bir parça ile muhteşem bir kombin yapabilirsiniz.

Yüksek Bel Skinny Pantolon ile Düz Ayakkabı Kullanmayın

Eğer yüksek bel kesimine sahip bir bayan siyah skinny kot pantolontercihinde bulunduysanız bu durumda mümkün olduğunda düz bir ayakkabı kullanmayın. Yüksek bel pantolonlar topuklu ayakkabılar ile birlikte kullanıldıklarında bacak boyunuzu olduğundan daha uzun ve daha ince gösterebiliyor. Bu sihirli göz yanılmasından siz de faydalanabilirsiniz. Yüksek bel görünümünü gizlememek için kısa parçalar kullanın. Tişörtünüze küçük bir düğüm atarak daha kısa görünmesini kolayca sağlayabilirsiniz. Öncen düğümlü gömlek modelleri de şık bir kombin noktasında imdadınıza yetişebilir.

Likralı Modellerin Genişleme Payını Unutmayın

Yüksek Bel Diz Yırtık Skinny Jean Arka Görünüm
Yüksek Bel Diz Yırtık Skinny Jean Arka Görünüm

Eğer seçtiğiniz skinny kesim kot pantolon en az %20 oranında likra içeriyorsa, birkaç kullanımda vücudunuzun şeklini alacak demektir. Çok daha şık bir görünüm kazanmasını sağlayan bu durum, giyim stilinizi daha fazla ortaya koyabilmenizi de sağlar. Aynı skinny kesim siyah kot pantolon ile birkaç farklı stili dahi deneyebilirsiniz. Beyaz gömlek ve siyah askılar kullanarak maskülen bir hava yaratabilir, altına topuklu ayakkabı, üzerine şık bir bluz giyerek daha feminen bir duruş sergileyebilirsiniz.

Sonuç olarak skinny jean kimlere yakışır sorusunun yanıtı aslında geniş bir vücut tipini kapsıyor. Doğru kombinlendiğinde ve doğru ayakkabılar ile birlikte kullanıldığında bu pantolon modellerinin istisnasız her vücut tipine uygun olduğunu söylemek mümkün. Kısa boylu ve kalın bacaklı olanlar dahi siyah rengi tercih ederek daha ince görünmenin yolunu keşfetmiş olacaklar. Basen bölgesi geniş olanlar bacak ya da diz bölümü taşlanmış olan skinny kesimlere yönelerek dikkati bu bölgeye çekebilir. Bu sayede basenlerin küçük bir göz yanılması ile daha dar görünmesini kolayca sağlayabilir. Önemli olan hangi kot pantolonu nasıl kombinleyeceğinizi biliyor olmanız, gerisini kot kumaşın mucizevi duruşu hallediyor.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer