Baskılı Pantolonla Dinamik Bir Stil

Genellikle tişört modellerinde kullanılan baskı tekniği son dönemde kot pantolon modellerinde de karşımıza çıkıyor. Baskı ile renklendirilmiş ve çeşitli desenler ya da yazılar kazandırılmış olan bu tasarımlar tek başına son derece dinamik bir görünüm sergilemesiyle ön plana çıkıyor. Özellikle genç giyimin vazgeçilmez bir trendi olan baskılı kıyafetlerle siz de duruşunuzu daha dinamik kılabilir, eğlenceli ve keyifli kombinler hazırlayabilirsiniz.

baskılı pantolon modası
baskılı pantolon modası

Baskılı Kot Pantolon ile Çılgın Kombinler

Peki, baskılı pantolon modelleri ile nasıl kombinler yapabilirsiniz? Aslında bu tasarımlar en çılgın kıyafet kombinlerinde dahi kullanılabilir. Yani yapabilecekleriniz hayal gücünüzle sınırlı olacak. Fakat biz yine de sizlere birkaç eğlenceli kombin önerisinde bulunacağınız. Önerilerimiz üzerinde oynamalar yaparak kendi stilinize dönüştürebilir ve daha farklı duruşlar da kazanabilirsiniz. Özgürce kombin yapmanın keyfini doyasıya çıkarın.

baskılı pantolon
baskılı pantolon

Bele Bağlanan Gömlek Trendini Canlandırın

Baskılı bir jean modeli ile bele bağlanan kareli gömlek trendini yeniden canlandırabilirsiniz. Üzerine yine baskılı bir tişört giyerek hareketli ve bir o kadar da dinamik bir görünüm kazanabilirsiniz. Ancak pantolon üzerindeki baskıların ve bele bağlanan gömlek trendinin daha fazla ön plana çıkmasını isterseniz bu durumda üzerinize sade bir tişört giyin.

Aksesuar Kullanımını Fazlasıyla Abartın

Bileklerinizi ve boynunuzu olabildiğince takılarla doldurun. Bir anlamda sizden istediğimiz kombin, aksesuar kullanımını fazlasıyla abartmanız olacak. Bu durumda baskılı kot pantolonunuz çılgın bir kombine dönüşebilecek. Ancak karma karışık bir görünüm yakalamanızı da istemiyoruz. Bu yüzden üzerinize yalın hatta dolabınızdaki en sade kıyafetinizi giyin. Ayakkabı olarak da sadelikten biraz uzak, biraz hareketli bir tasarımı seçmeniz gerekiyor. İşte çılgın kombininiz hazır.

beyaz baskılı pantolon örneği
beyaz baskılı pantolon örneği

Baskılı Pantolonu Kombinin Yıldızı Yapın

Son kombin önerimiz baskılı pantolonunu ön plana çıkarmanız ve hatta kombinin yıldızı yapmanız yönünde olacak. Bunun için ten rengi ya da beyaz renkten birini seçin ve tamamen sade olan bu renkte bir tişört ve ayakkabı ile kombinleyin. Takı kullanmamaya özen gösterin ya da en sade takınızı tercih edin. Girdiğiniz her ortamda tüm bakışlar sizin üzerinizde toplanacak.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer