Baskılı Kot Pantolon Modelleri

2018 yılının girişi itibari ile yeni moda trendleri yüz göstermeye başlamış olup, bu yılın ve önümüzde ki yılın en çok konuşulan parçalarından olacak olan şüphesiz bir parça baskılı kot pantolon modelleri olmuştur. Gerek günlük yaşamda gerekse her alanda rahatlıkla çeşitli kombinler ile büründüğünüz ve her kişinin dolabında mutlaka yer edinen kot pantolonlar da büyük yenilik bayanların da gözlerini doldurmuştur. Baskılı kot pantolon modellerinde olan yenilik ile vitrinler yavaş yavaş dolmaya başlamış olup, bu pantolon çeşittinde her model de görmek ise mümkün olacaktır. Kot pantolon severlerin bu model ile şık kombinler yapması ise daha kolay ve renkli olacaktır.

Yazın Baskılı Kot Pantolon Kombinleri

Baskılı kot pantolon nasıl kombinlerin diyerek hayal gücünüzü zorlamanıza gerek kalmadan sizlere bununla ilgili birkaç kombin önerisinde bulunmak isteriz. Basklı olan jean modellerinde aslında nereye gideceğinize dair kombinler yapsak daha doğru olur. Öncelikler günlük yaşam için baskılı jean modelleri arasında skinny jean modellini tercih etmenizi ve bunun üzerine salaş bol bir tişört ile yüksek taban spor ayakkabı giyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Bunun dışında eğer iş için kullanacaksanız bol paça baskılı pantolonları tercih edebilirken bu pantolona eşlik olarak güzel dar bir gömlek tercih edebilirsiniz. Tabi ki bu kombinleri aksesuarlarınız ile zenginleştirebilirsiniz. Baskılı kot pantolon modelleri aynı zaman da sadece pantolonlar da değil kot ceketlerde, kot şortlarda hatta kot eteklerde de görülmektedir.

Baskılı Kot Pantolonlarında Yeni Trendler

Bu yıl sizlerin de bildiği gibi yüksek bel kot modası akımı başlamış olup, baskılı kot pantolon modellerinde de bu akım devam edecektir. Bu akımdan faydalanan kişiler ise şüphesiz ki göbekli olanlar olacaktır. Çünkü yüksek bel tam anlamı ile göbek saklamak için ideal bir pantolon çeşittidir. Vücuduma güvenen bayanların mutlaka baskılı kot pantolon modellerinde skinny kot pantolonlarından tercih etmesini tavsiye ederiz. Bu şekilde kendilerine ait güzel kombinler ile daha şık görünüme sahip olabilirler. Baskılı kot pantolonlarında ise baskılar hemen hemen birçok çeşitte olduğu için kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer