Balık Etli Vücutlar için Skinny Jean Modelleri

Denim pantolonlar günlük hayatımızın olmazsa olmazlarıdır. Her kıyafetimiz ile uyum sağlayan kot pantolonlar özellikle Skinny modeller ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Skinny modelleri genellikle daha fit görünümlü bayanlar tercih etseler de aslında balık etli bayanlarda daha şık durmakta ve vücut hatlarını belli etmektedir. Balık etli vücutlar için Skinny Jean modelleri arasında en çok tercih edilenler yüksek bel modellerdir. Yüksek bel Skinny kot pantolonlar hem bacak boyunuzu daha uzun gösterirken hem de sizlerin daha zayıf gözükmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda yüksek bel pantolonlar ile iş yerinizde de çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Boru Paça Skinny Kot Pantolon Modelleri

Balık etli vücutlar için boru paça Skinny kot pantolon modelleri oldukça idealdir. Özellikle basen bölgesi geniş olan kişiler mutlaka boru paça pantolon tercih etmelilerdir. Bu pantolon modeli ile  hem daha rahat hareket edeceksinizdir hem de daha fit bir görünüme ulaşacaksınız. Balık etli vücutlar için Skinny Jean modelleri arasında en çok tercih edilen boru paça pantolonlar vücudunuzu sarar ve paçalara doğru hafif bir genişleme gösterir. Bu pantolonların koyu denim renklerini tercih ederek daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Skinny İspanyol Paça Kot Pantolonlar

Balık etli bir vücuda sahipseniz kesinlikle kot pantolon seçiminiz İspanyol paça olmalıdır. İspanyol paça kot pantolonlar sizlerin fazla kilolarınızı kapatacak ve bacak boyunuzu uzatacağı için daha bir fit görünüme ulaşmanızı sağlayacaktır. Balık etli vücutlar için Skinny Jean modelleri arasında yer alan İspanyol paça pantolonlar basen bölgenize tam yapışmakta ve dizden itibaren genişlemeye başlamaktadır. Skinny İspanyol paça kot pantolonlarımız ile hem daha şık bir görünüme ulaşacaksınız hem de daha rahat hareket edeceksinizdir.

Özellikle fazla kilolarınızı kapatmak için bu pantolon modelini mutlaka tercih etmelisiniz. Sadece günlük hayatınızda değil iş hayatınızda da İspanyol paça Skinny kot pantolon tercih ederek oldukça şık bir görünüme imza atabilirsiniz. Balık etli vücutlar için mutlaka bu tarz İspanyol paça Skinny kot pantolonları tercih ederek yüksek topuklu ayakkabılar ile görünümünüzü tamamlamayabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer