Ayakkabı ve Kıyafette Renk Uyumu Nasıl Yakalanır?

Mevcut ayakkabılarınız ile kıyafetleriniz arasında renk uyumu yakalamakta zorlanıyor olabilirsiniz. Siyah, krem rengi gibi sade ayakkabılar aslında her renge kolaylıkla uyum sağlama özelliğine sahip olduğundan renk uyumu yakalama noktasında imdadına yetişebilir. Fakat söz konusu o çok beğenerek satın aldığınız farklı renklerdeki ayakkabıları kıyafetlerinize uydurmaksa bu durumda bazı önerilere ihtiyacınız olabilir.

yüksek bel boyfriend jean
yüksek bel boyfriend jean

Kırmızı Ayakkabı Hangi Renklerle Giyilir?

Çok sayıda kadının dolabında mutlaka kırmızı tonlarında bir ayakkabı bulunur. Modaya ve trendlere göz attığınızda kırmızı ayakkabılara en uygun rengin pembe olduğunu söyleyebiliriz. Pembe tonlarında olan kıyafetleriniz ile kırmızı ayakkabılarınızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Alternatif olarak siyah, beyaz ve lacivert kıyafetlerle de kombinleyebilirsiniz.

Yeşil Ayakkabı Hangi Renklerle Giyilir?

Yeşil, ayakkabı seçiminde çok sık tercih edilmese de renkli bir giyim stiline sahip olanların imdadına yetişebiliyor. Yeşil ayakkabıların en çok uyum sağladığı renkler kahverengi, siyah ve mavi oluyor. Aynı zamanda sarının her tonuyla da yeşil ayakkabılarınızı hiç tereddüt etmeden giyebilirsiniz.

Mavi Ayakkabı Hangi Renklerle Giyilir?

Mavi ayakkabıya sahip olanlar biraz daha şanslı. Çünkü mavinin her tonu tüm jean modelleri ile giyilebiliyor. Jean modellerinin yanı sıra toprak tonları, sarı, kahvenin tüm tonları, beyaz ve mavi renkteki kıyafetleriniz ile bu ayakkabılarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Turuncu Ayakkabı Hangi Renklerle Giyilir?

Stil sahibi kadınlar ve cesur kadınların seçimi olan turuncu ayakkabılar nötr olan toprak tonlarıyla beraber bronz tonlar ve bej tonlar ile rahatlıkla kombinlenebiliyor. Aynı zamanda turuncunun farklı tonlarıyla da uyum yakalayabilirsiniz. Beyaz hemen her canlı renk gibi turuncuya da uyum sağlayabiliyor.

Mor Ayakkabı Hangi Renklerle Giyilir?

Mor ayakkabıların en şık duruş kazandığı renk gri oluyor. Mor ayakkabılarınızı grinin her tonuyla kolayca kombinleyebilirsiniz. Üstelik bu sayede dikkat çeken bir şıklık yakalayacağınızdan da hiç endişeniz olmasın.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer