Abiye Kot Pantolonla Uyumlu Ayakkabı Modelleri Nasıl Olmalıdır?

Abiye kot ayakkabı uyumu bayanları en çok zorlayan durumlardan biridir. Hangi ayakkabının neyle giyileceği konusunda bazen hiçbir fikir de uyum sağlanamaz. Bu gibi durumlarda çok fazla hata yapılabiliyor. Hele ki şık bir ayakkabıyı güzel olduğundan neyle giyilirse giyilsin güzel olur diye düşünülmekte. Fakat durum bu kadar iç açıcı olmamakta. Dikkat edilmesi gereken unsurlar var.

Son zamanlar sıkça adından söz ettirip dar paçalı olan kısa pantolonlar vitrinlerde. Bu dar parça olan pantolonların altına abiye ayakkabı giyimi de pantolonu daha şık bir hale getirmektedir. Bu pantolonların altına stiletto giydiğiniz zaman çok daha şık ve çekici olabilirsiniz. Dar ve kısa paçalı olanlar boyu daha uzun göstereceğinden dolayı filet ayakkabı, babet ve Oxford tazı ayakkabılarında güzel duracağını unutmayın.

Dar ve kısa pantolonlar da bilek ayrıntısı ise ayakkabılar ile kullanılabilir. Bu şekilde kullanım yapmayı düşünüyorsanız da boyunuzun uzun olması gerekir. Dar paçalı olan pantolonlar ile kullanabileceğiniz diğer ayakkabı modeliyse boğazı desenli olan kısa botlar ile uzun çizmelerle kullanılmaktadır. Bu çizmelere ve ayakkabı modellerine zdnjeans.com.tr adresinden ulaşarak, kombinlemelerinizi daha sağlıklı yapabilirsiniz.

Bol paça abiyet kot pantolon ile kullanabileceğiniz son zamanlarda çok fazla tercih edilen dolgu topuklardır. Bunun dışında takunya modeli olan ayakkabı ve botları da tercih edebilirsiniz. Bol paça pantolonların altına giyebileceğiniz dolgu topuklar sizleri olduğundan daha uzun bir yapıya sokacak. Bunun dışındaysa pantolon paçasını daha fazla gösterişli hale getirmekte.

Abiye kot pantolon ile her tarzda ve modelde ayakkabı uyum sağlamaktadır. Fakat abiye ayakkabıları ile giyilmesi ve kombinlenmesi oldukça da zordur. Gittiğiniz yerde rüküş bir duruma düşmek istemezsiniz. Abartılı olan abiye ayakkabı yerine daha çok sadelikten yana olun ve spor modellere yönelin. Bunların dışındaysa üzerinize giyeceğiniz bluz, tişört ve gömlek tarzları da oldukça önemlidir. Kombini tam yapabilmeniz için hepsi bir olmalı ve uyumlu olması gerekir. Her zaman şık olmak için iyi bir kombinleme gerektiğini aklınızdan çıkartmayız.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer