Abiye Kot Gömlek Modelleri

2018 yılında kot gömlek trendleri arasında en çok satılan bir diğer tasarım ise abiye kot gömleklerdir. Kot gömlek seçimi olarak büyük bir pay sahibi olan abiye kot gömlekler bu yılında yeni ve uzun süre raflardan çıkmayacak güzel kombinleri ile sizlere sunulmaktadır.

Abiye kot gömlek türler 40 seneden beridir ülkemiz de ve dünyada popülerliğini kazanmış ve günümüze kadar hiç kaybetmemiştir. Bu gömlekleri uzun giyinmek zorunda olan bayanlar ve tesettür giyinen bayanların en çok sevdiği ve almak zorunda olduğu kot gömlek seçiminde önem verdiği bir üründür.

Bu ceketler cep, fermuar, düğme gibi farklı tasarımlar yer almakla beraber sade tasarımlar, işlemeli ve desenli tasarımlar ile giyiminize şıklık katabilirsiniz. Bu kot gömlek seçimi içerisinde yaz aylarının gelmesi ile beraber mavi, gri, beyaz ya da siyah rengi tercih edilmektedir. Farklı olarak ise sarı, pembe, yeşil, turuncu ya da pembe renkleri de bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Bu kıyafetleri her bayanlar kullanabildiği gibi etek ve pantolonla beraber kolay bir şekil de kombinleyebilirsiniz. Bol kesimli ve uzun olmasından dolayı bayanlar bu gömlek içerisin de kendilerini rahat hissedeceklerdir. Abiye kot gömlek tasarımlarında dikkat çeken taşlı, demirli ve pullu olarak dikkat çeken tasarımlar ile insanların dikkatlerini çekebilirsiniz. Bu rahat kullanımlı gömlekler yazla beraber satışı artmasından dolayı birçok marka ve kuruluş vitrinlerin de fazlasıyla yer vermektedir.

Kot gömlek seçimi içerisinde ön planda olan abiye kot gömlekler yaz ayı boyunca modası hiç azalmadan satışı artmaktadır. Birçok bayan yapısı gereği almak zorunda veya giyimi gereği abiye gömlekleri alması gerekmektedir. Birçok bayanında fiziksel görüntüsünü örttüğü için en fazla ihtiyaç duydukları üründür. Bu abiye türü kot gömlekleri günlük yaşantınız başta olmak üzere iş hayatınız da özel günleriniz de rahat bir şekil de giyebilirsiniz. Özel olarak hamile insanların da yaz aylarında rahat etmeleri ve kıyafetlerinin bol olması gerektiği için abiye kot gömleklerini seçmektedir. Bol kolları ve bol gövdesi sayesin de rahat kesimleri de bu durumda ki bayanların vazgeçilmez ürünleridir.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer