2019 Jean modasına neler damgasını vuracak?

Yıllar geçtikçe değişen moda akımlarına göre kot pantolonlar da evriliyor. Her sene birkaç model öne çıksa da sahip olduğunuz kot pantolonları her sezon gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz.

Kısa Jean Akımı Devam Ediyor

Son yıllarda revaçta olan kısa jeanler 2019’da da gardıropları süslemeye devam edecek. Her türlü kıyafetle rahatça kombinleyebileceğiniz kısa jeanleri dar ya da bol kesim fark etmeden dolabınızda bulundurun. Paçası katlanmış olanlardan tercih edebileceğiniz gibi paçalarının ucu dikişsiz olanları da tercih edebilirsiniz. Bu tercihleriniz sizi kot pantolonların alışılmış görünüşünden kurtaracak ve  2019 jean modasına uygun hale getirecektir.

Desenli Jeanler

Jeanlerin üstüne desen eklendiğini son zamanlarda görüyorduk. 2019’da bu akım daha da güçlenecek. Taşlı, işlemeli, nakışlı kot pantolonlar raflarda yerlerini alacaklar. Eğer sadelikten çok hoşlanmıyorsanız desenli jeanleri tercih edebilirsiniz. Piyasada oldukça farklı desenlerde jeanler bulmak mümkün. İşlemeli jeanlerin yanında desenli kumaşlardan üretilmiş kot pantolonlar bulmak da mümkün. Ayrıca düz bir jeaninizin üzerine işleme yaparak kendi jeaninizi modaya uygun hale getirebilirsiniz.

Yırtık Kot

2019 jean modasında da yırtık kot modası hız kesmeden devam ediyor. İster küçük ister büyük yırtıkları olsun fark etmez, yırtık jeanler size salaş ve stil sahibi bir görünüm kazandıracaktır. Kışın oversize kazaklarla, yazın ise baskılı tişörtlerle rahatça kombinleyebilirsiniz. Ayrıca yırtık kot pantolonlar street fashion dediğimiz sokak modasında da çok ön plandadır.

İki Renkli Kotlar

Yamalı gibi gözüken veya üç farklı kumaşın birbirine eklenmesiyle oluşturulan kot pantolonları görmüş olabilirsiniz. Bu pantolonlar sadelikten hoşlananlar için çok iyi bir seçenek olacaktır. Üzerine düz renk bir tişört giyerek kombininizi tamamen minimal tutabilirsiniz. Veya üst kıyafetinizi desenli seçerek kombininize hareket katabilirsiniz.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer