2018’in Modasını Belirleyen Kotlar

Kadınların vazgeçilmez olan modaya ait merakları her geçen gün daha da çok artmaktadır. Fakat kadınlar kadar erkekler de artık bir o kadar moda ile birebir yaşamaktadırlar. Her geçen yıl yenilenen trendler ile birlikte erkeklerin de kadınların da günlük giydikleri ve yaptıkları kombinler de değişiklik göstermektedir. 2018’in modasını belirleyen kotlar kadınlar için de erkekler için de farklılık göstermektedir. Bu yılın modası olan bayan kotlar 2017 yılından süregelen taşlı ve denimli kotlardır. 80li yılları anımsatan kotların moda olması ve trendlerde bir numarada olması hem kadın hem de erkekleri etkilemiş bir durumdadır.

2018 Kadın Modası Kotlar

2018 yılında kadın modasında kotlar çeşitliliğini arttırmış durumdadır. Çok çeşitlerde bulunan kotlar ve pantolonlar kadınların kendi stillerini de ortaya koymaktadır. En çok tercih edilen ise çan paça ve boncuklu ya da incili kotlardır. 2018’in modasını belirleyen kotlar arasında kadınlar için olan kotlar çok çeşitlilik olması dolayısı ile kararsızlık yaşanmasına da sebep olmaktadır. İspanyol paça kotların tekrardan gün yüzüne çıkması ve kullanılmaya başlanması da İspanyol paça kotlara daha çok farklı stil yaratılmasına neden olarak artık İspanyol paça kotlarda da oldukça farklı stiller gözlemlenmektedir. Düşük bel kot tekrardan gün yüzüne çıkarak yüksek bel kotları biraz daha trend’den indirmişi durumdadır. Kadınların 2018 kot modası gözlemlendiği üzere incili ve desenli kotlardır.

2018 Erkek Modası Kotlar

80li yıllara inecek olursak eğer erkeklerin kotlara ve pantolonlara daha Çok değer verdikleri görülmektedir. 2018’in modasını belirleyen kotlar da erkeklerin tercihleri kül rengine göre değişiklik göstermektedir. Erkek modasında yırtık ve paçalı kotlardan çok yamalı kotlar trendlere girmektedir. Kül renklerinde çıkarak beyaza yakın gri tonlarındaki kotlar yine erkek modasında en zirvede yer almaktadır. En çok kullanılan ve en çok kullanılanlar arasında girmese de yine de trendlerde olan kotları bay ve bayan olarak ayırmış ve 2018yılının modasını belirleyen kotlardan bahsetmiş bulunmaktayız. Her yıl değişiklik gösteren kot trendleri gün geçtikçe daha da çok fazla değişiklik göstermektedir. Çünkü kimlerin hangi modayı takip ettikleri değil artık herkesin kendisine göre bir stil tasarladıkları bilinmektedir.

ZDN Jeans, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa ve Orta doğu ülkelerine denim ürünleri ihraç etmektedir. ZDN Jeans Online mağazası için güncellemeleri, modaya yön verecek tavsiyeleri ve kombin önerileri için ZDN Blog sayfasını takip edebilirsiniz! Blog sayfamızda fırsat ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Gönder:

E-Posta adresiniz gizli kalacak.

Site Footer